• Informacje na temat:

  wyniki tańca

Artykuły na temat: wyniki tańca
 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  Krzysztof Wieszczek, czyli Mikołaj Leśniewski z „Na Wspólnej”, razem ze swoja taneczną partnerką Agnieszką Kaczorowską, czyli Bożenką Kazuń z „Klanu”, wygrali 3. edycję „Tańca z Gwiazdami”. W finale pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • "Taniec z gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Do czterech milionów widzów zbliża się oglądalność "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Tak dobrze jeszcze w tej edycji nie było.

 • Matura 2016: Rafał Jonkisz lansuje się przed liceum! Nie martwi się o wyniki?

  Mister Polski 2015, Rafał Jonkisz przystąpił do egzaminu dojrzałości! Do matury uczył się na ściankach czy na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

 • "Taniec z Gwiazdami": Będzie dogrywka!

  W walce o Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami" pozostały już tylko trzy pary Ania Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Stefano Terrazzino przeszedł operację! Wróci do tańca?

  .... Ich wyniki jasno wskazywały, że stosowane zwykle w takich przypadkach opaski i środki przeciwbólowe tym razem nie wystarczą... Kontuzja kolana była bardzo poważna i niezbędna okazała się...

 • "Taniec z gwiazdami": Rekordowa oglądalność

  Wreszcie się udało. Trzeba było czekać aż do dziesiątego odcinka "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", żeby show mogło się pochwalić oglądalnością na poziomie 4 mln widzów.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odpadała z "Tańcem z Gwiazdami"!

  Pierwszy odcinek nowej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" już za nami. Widzowie oprócz mocnego składu gwiazd, mogli zobaczyć również nowych tancerzy, w tym znaną z serialu "Klan" Agnieszkę Kaczorowską. Jednaj największym szokiem pierwszego odcinka okazało się... odpadnięcie typowanej na faworytkę Mary wierzbickiej, czyli Oli Zimińskiej z "Na Wspólnej"! Sprawdź szczegóły!

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

 • "Taniec z gwiazdami": Marta Wierzbicka wciąż przybita po porażce!

  Wyniki głosowania po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" były ogromnym zaskoczeniem. Ostatecznie z programem musiała pożegnać się właścicielka "wielkich ku***w". Tego chyba jednak nikt się nie spodziewał. Wierzbicka przegrała bowiem z o wiele mniej popularnymi konkurentami. Nic więc dziwnego, że celebrytka tak ciężko znosi swoją porażkę! Po piątkowym odcinku Marta zapadła się pod ziemię...

 • "Taniec z gwiazdami": Spory spadek

  Nieco ponad 3,5 mln widzów oglądało ostatni odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". To zdecydowanie mniej niż w wypadku dwóch poprzednich odsłon programu.

Zdjęcia na temat: wyniki tańca
Dyskusje na temat: wyniki tańca