• Informacje na temat:

  wyniki testu

Artykuły na temat: wyniki testu
 • "Przyjaciółki": Śmierć, wyniki testu i kolejne dziecko?!

  ...​Niepewność okaże się dla Zuzy (Anita Sokołowska) zbyt dużym obciążeniem. Kobieta postanowi więc wrócić do Kliniki Badań Genetycznych i odebrać wyniki testów na ojcostwo.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Barwy szczęścia": Test na ojcostwo

  Klemens (Sebastian Perdek) zgodzi się pomóc Natalii w zdobyciu próbki DNA Wilka (Adam Szczyszczaj) potrzebnej do zrobienia testu na ojcostwo. Zwoleńska wyzna przyjacielowi, że myśli, iż Maciej(...) wyniki trzeba czekać przynajmniej kilka dni. Tymczasem Natalię odwiedzi... Alina (Emilia Korsak). Przyzna się Zwoleńskiej, że to ona porwała Leę, żeby zemścić się na Maćku za to, że ją porzucił!

 • Radiohead dla inteligentnych, Lil' Wayne i Beyonce dla głupków?

  Czy jest możliwe, aby określać czyjąś inteligencją za pomocą gustu muzycznego? Jak pokazał Virgill Griffith ze swoją aplikacją, jest to wykonalne. Wyniki, które otrzymał, mogą niektórych zaskoczyć.

 • Halina Mlynkova pochwaliła się wynikiem testu na inteligencję!

  Kilka dobrych lat temu Doda pochwaliła się, że jej wynik testu IQ był wysoko ponad przeciętną. Teraz inna polska gwiazda postanowiła sprawdzić, jaki ma poziom inteligencji. W tym celu wykonała test, którego wynikami pochwaliła się niedawno na swoim Facebooku. Jak wynika z certyfikatu, który zamieściła, jej iloraz inteligencji wyniósł 142. Z lekkim przymrużeniem oka skomentowała to słowami "No...

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • "M jak miłość": Skalski sfałszuje wynik testu na ojcostwo!

  ...- dzięki pomocy wujka - skontaktuje się z niejakim Stańczakiem (Jacek Grondowy), który obieca mu, że za odpowiednią opłatą sfałszuje wynik testu na ojcostwo. Po rozprawie Iza z ukrycia będzie obserwować...

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • Khloe Kardashian pokazała wynik testu ciążowego!

  ...postanowiła nieco podgrzać atmosferę. Opublikowała zdjęcie testu ciążowego, które sugeruje, że albo ona jest w ciąży albo Kim (34 l.) lub Kendall (19 l.)! Po krótkim czasie wprawdzie je usunęła, jednak...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

Zdjęcia na temat: wyniki testu
Wideo na temat: wyniki testu
 • "Pierwsza miłość": "Nie dzwoń do mnie więcej"

  Jowita (Joanna Opozda) odbiera wyniki testu na ojcostwo. Badaniami żywo zainteresowana jest również Ingrid oraz Ted… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1746.

  daje znaku życia. W poszukiwania przyjaciela angażuje się Tolek. Tymczasem Górka nie mogąc pogodzić się ze sprzedażą domu, odwiedza stare kąty. Aleks jest zazdrosny o lepsze wyniki testów

 • Zwiastun 1350. odcinka "Barw szczęścia"

  niego bardzo ważne. Jerzy jest załamany utratą pracy. Z nieoczekiwaną pomocą przychodzi mu Wojciech Florczak, tata Hani. Tymczasem Anna i Matylda, mimo iż wyniki testów gimnazjalnych Arka nie

Dyskusje na temat: wyniki testu