• Informacje na temat:

  wyniki traktować

Artykuły na temat: wyniki traktować
 • "Przyjaciółki": Zuza czeka na wynik biopsji

  Markiewicz nie mówi bliskim, że może być śmiertelnie chora!

 • Zofia Wichłacz: Będę musiała walczyć

  Znana z roli Biedronki w filmie Jana Komasy "Miasto 44" Zofia Wichłacz zdaje sobie sprawę, że będzie obsadzana w rolach, do których predysponuje ją jej fizjonomia . Aktorka zdradza, że marzy jej się kreacja Nastazji Filipownej.

 • Kinga Preis: Kobiety są w naszym kinie traktowane jako dodatek

  Wojtkowi, aby ludzie nie zaczęli traktować go, jako mistrza polskiej reżyserii, ponieważ to bardzo ogranicza. Jednak patrząc na niego, trudno mi uwierzyć w to, aby on sam mógł się tak poczuć. Sympatię...

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz utraci Matyldę?

  Falkowicz spędził z Matyldą kilka miesięcy i traktuje dziewczynkę jak własną córkę. Czy jej matka zgodzi się, by oboje nadal mogli się spotykać? Zapraszamy na 636. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim...

 • Czego nie wiecie o "Pięćdziesięciu twarzach Greya"?

  Już 13 lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, czyli "Pięćdziesiąt twarzy Greya" Sam Taylor-Johnson, adaptacja prozy E.L. James.

 • "Klan": Jasiek zerwie kontakty z rodzicami przez Ramonę?

  Jasiek (Paweł Grządziel) zacznie rozważać, czy nie zerwać kontaktów ze swoimi rodzicami - Beatą (Magda Wójcik) i Piotrem (Jacek Borkowski). Powód? Nieszanowanie jego wyborów i traktowanie go jak gówniarza. Młodego Rafalskiego najbardziej zdenerwuje jednak nazwanie Ramony (Anna Matysiak) głąbem bez wykształcenia. Poznaj szczegóły!

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Aktorstwo to jej jedyna miłość

  - Wychodzę z założenia, że uczymy się całe życie, jednak żeby się rozwijać, trzeba nieustająco wspinać się coraz wyżej i dostawać od życia kolejne szanse. Dlatego każde powierzone zadanie traktuję bardzo poważnie - mówi Gabriela Oberbek.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

Wideo na temat: wyniki traktować
 • Alfabet

  98% dzieci po urodzeniu ma wysokie IQ, ale po ukończeniu szkoły zaledwie 2% z nich osiąga takie same wyniki. Wszystkiemu winna jest przesadnie ustandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i wymiernych ocenach, która zabija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, ucząc szablonowego sposobu myślenia. Film pokazuje, w jaki sposób współczesny system edukacji determinuje nasz sposób patrzenia na świat i kształtuje naszą osobowość. Dolina Śmierci jest w filmie metaforą. W tym najbardziej...

 • Gość

  David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a - jak twierdzi - jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą Davida Petersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie...

 • Gorący pościg

  Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans....

Dyskusje na temat: wyniki traktować
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Z gratulacjami dla TVP wstrzymajmy się do czasu zakończenia pierwszej serii tego "czegoś". Wyniki oglądalności pewnie i tak zostaną zmanipulowane (taki mały szczegół), więc trzeba brać poprawkę na nie i traktować je z bardzo mocnym przymrużeniem oczu.