• Informacje na temat:

  wyniki walentynkowego

Artykuły na temat: wyniki walentynkowego
 • "Współczesna rodzina": Z rodziną mu do twarzy

  W przeszłości Ed O’Neill rozstał się z żoną z powodu zdrady aktora. Po latach się zeszli, a ich miłość jest silniejsza niż kiedykolwiek. Dziś 68-letni Ed jest przykładnym mężem i ojcem.

 • Najszybciej sprzedający się film w historii?

  To było wiadome od początku. Zastanawiano się jedynie nad skalą. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będzie hitem nie tylko walentynkowego weekendu, ale całego sezonu. Fani na całym świecie kupili już 2,75 miliona biletów na premierowe pokazy.

 • "M jak miłość": Ewa i Marek będą mieli dziecko?

  ...! - Zawsze to samo: chcę być z tobą... A w Grabinie na Mostowiaka czeka kolejna niespodzianka - Ewa pokaże mu wyniki badań, z których będzie wynikało... No właśnie, tego postanowiliśmy wam nie zdradzać! Czy będzie chodziło o pozytywny rezultat testu ciążowego? A może o wyniki Ewy ze szpitala, które będą świadczyły o tym, że została ona całkowicie wyleczona? - To najpiękniejsze walentynki w moim życiu...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood uplasował się na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia box-office. Ekranizacja powieści E.L. James zarobiła w weekend otwarcia 81,7 milionów dolarów stając się tym samym najbardziej kasową produkcją w historii, która trafiła na ekrany w walentynki. Obraz pobił też kasowy i frekwencyjny rekord w polskich kinach.

 • Romans z konsekwencjami

  Mecenas Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradzi Martę (Dominika Ostałowska) z Agnieszką (Magdalena Walach). Efekt? Kochanka zajdzie z nim w ciążę!

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • Rekord "Nigdy w życiu"

  231 tysięcy 991 widzów obejrzało w pierwszy, "walentynkowy" weekend, film Ryszarda Zatorskiego "Nigdy w życiu!" . Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od trzech lat. Ostatnim tytułem, który osiągnął porównywalny sukces było "Quo vadis" (305 tysięcy 825 widzów w pierwszy weekend grania).

 • Walentynki w kinie

  Wizyta w kinie, to jeden z popularniejszych pomysłów na spędzenie walentynkowego wieczoru. Jakie propozycje mają dla widzów w tym roku dystrybutorzy?

 • Norah Jones: Coś drgnęło

  Po ostatnich kiepskich wynikach sprzedaży na amerykańską listę przebojów chyba wraca koniunktura. Aż 9 płyt z pierwszej dziesiątki przekroczyło nakład 100 tysięcy egzemplarzy. Na 1. miejsce powróciła Norah Jones z "Not Too Late".

 • "Pręgi": Drugie "otwarcie" roku

  "Pręgi" , debiutancki film Magdaleny Piekorz , w pierwszy weekend obecności na ekranach naszych kin obejrzało 46 366 osób. Jest to drugie w kolejności tak dobre otwarcie polskiego filmu w tym roku.

Wideo na temat: wyniki walentynkowego
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Alfabet

  98% dzieci po urodzeniu ma wysokie IQ, ale po ukończeniu szkoły zaledwie 2% z nich osiąga takie same wyniki. Wszystkiemu winna jest przesadnie ustandaryzowana edukacja, oparta na współzawodnictwie i wymiernych ocenach, która zabija dziecięcą kreatywność i wyobraźnię, ucząc szablonowego sposobu myślenia. Film pokazuje, w jaki sposób współczesny system edukacji determinuje nasz sposób patrzenia na świat i kształtuje naszą osobowość. Dolina Śmierci jest w filmie metaforą. W tym najbardziej...