• Informacje na temat:

  wypadek na autostradzie

Artykuły na temat: wypadek na autostradzie
 • Anna Popek miała wypadek samochodowy! Mogła zginąć!

  Anna Popek (50 l.) miała wypadek samochodowy na autostradzie A1. Zderzenie wyglądało bardzo groźnie, a gwiazda cudem uniknęła śmierci.

 • Zespół Keira Is You miał wypadek w Belgii

  Zespół Keira Is Your miał poważny wypadek samochodowy na belgijskiej autostradzie, w wyniku którego ucierpiał basista grupy Szymon Browarczyk. Do zdarzenia doszło 5 listopada nad ranem.

 • "M jak miłość": Małgosia i Michał w stanie krytycznym! Mieli wypadek na autostradzie!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA. Poznaj szczegóły!

 • Black Tongue: Wypadek w Polsce

  Do niecodziennego wypadku z udziałem grupy Black Tongue doszło na autostradzie A2 koło Konina. Członek grupy, Alex Teyen, wypadł z autokaru po tym, jak pomylił drzwi od toalety z drzwiami wyjściowymi.

 • Kamil Durczok przed wypadkiem kupił wódkę? Tak twierdzi informator "Super Expressu"

  Ciemne chmury nad Kamilem Durczokiem (51 l.) po kolizji, jaką spowodował pod koniec lipca na autostradzie A1. Kulisy tej sprawy szokują, a nowe doniesienia media brzmią jeszcze bardziej nieprawdopodobnie!

 • "M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

 • Hammer Down

  Straszny wypadek na autostradzie międzystanowej - kierowca osobowego auta w wyniku zderzenia czołowego z ciężarówką ginie na miejscu. Ofiara była pod wpływem...

 • Wypadek Tracy'ego Morgana: Kierowca nie spał dobę

  Kierowca ciężarówki, który spowodował wypadek z udziałem komika Tracy'ego Morgana, nie spał przez ponad dobę - wynika z najnowszych informacji.

 • Andrzej Zieliński z zespołu Skaldowie nadal w szpitalu. Jak się czuje?

  ...rodzinnego Krakowa. Niestety, na wysokości miejscowości Szewno pod Włocławkiem, na autostradzie A1, ich samochód wpadł w poślizg i dachował. - Jak się człowiek w szybkim tempie zaczyna kręcić, a potem(...) legendarnej grupy. - W 1968 roku, gdy jechaliśmy do Sopotu, mieliśmy wypadek pod Sławnem. Wtedy też Andrzej najbardziej ucierpiał - mówi Jacek Zieliński. Przerwa w koncertach Skaldów potrwa co najmniej pół...

 • Dramatyczny wypadek piosenkarki

  Amerykańska wokalistka Brandy spowodowała tragiczny w skutkach wypadek na autostradzie w okolicach Los Angeles. W wyniku kolizji czterech samochodów zginęła 38-letnia kobieta.

Wideo na temat: wypadek na autostradzie
 • Jennifer Lopez miała wypadek. Przez pijanego kierowcę!

  Jennifer Lopez i Leah Remini miały wypadek samochodowy. 27 września samochód, którym jechała aktorka wraz z piosenkarką i jej dwójką dzieci, został potrącony przez pijanego kierowcę. Do zdarzenia doszło na autostradzie Pacific Coast Highway w Malibu. O całym zdarzeniu artystka poinformowała na Instagramie. "Zatrzymałyśmy się w oświetlonym miejscu, kiedy jakiś kretyn wjechał w tył mojego

 • Myśliwy

  Ali, mimo iż pracuje na nocną zmianę, każdą wolną chwilę poświęca pięknej żonie i córeczce. Uciekając przed stresującym życiem w Teheranie, mężczyzna oddaje się ulubionemu hobby -polowaniu. Życie Alego przybiera dramatyczny obrót, kiedy jego żona Sara przypadkowo ginie w strzelaninie między policją a demonstrantami. Po frustrujących doświadczeniach na komisariacie główny bohater Myśliwego rozpoczyna własne śledztwo, i w akcie zemsty zabija policjantów na stołecznej autostradzie. Ścigany przez...

 • Wkręceni 2

  "Wkręceni 2" to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 800 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu - z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele - ruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali. Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W...

Dyskusje na temat: wypadek na autostradzie