• Informacje na temat:

  wypadek w programie

Artykuły na temat: wypadek w programie
 • Drew Barrymore miała wypadek na planie!

  Aktorka gra jedną z głównych ról w cieszącym się popularnością serialu "Santa Clarita Diet". Okazuje się, że podczas kręcenia jednej ze scen doznała poważnego urazu, który mógł grozić poważnymi konsekwencjami! Drew Barrymoore opowiedziała o tym w programie "Late Night". Wyjaśniła, że wszyscy byli już zmęczeni i chcieli jak najszybciej zakończyć pracę. Ona miała za zadanie w jednej ze scen...

 • Alan Andersz: Dzięki wypadkowi podniosłem się z dna

  Lekarze nie dawali mu dużych szans. Mówili, że będzie warzywem. On walczył o powrót do sprawności sprzed wypadku. Udało się, ale dziś Alan Andersz jest już zupełnie innym człowiekiem.

 • DJ Adamus miał wypadek!

  DJ Adamus (39 l.), juror w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", miał wypadek samochodowy. Jego kolega, który prowadził pojazd, trafił do szpitala!

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

 • Justyna Pawlicka miała poważny wypadek!

  Justyna Pawlicka nie zrobiła oszałamiającej kariery po udziale w programie o modelkach. Wzorem większości swoich koleżanek zamiast zawojować wybiegi, wolała skupić się na lansie na ściankach. Z równie marnym skutkiem.  Teraz przez jakiś czas raczej na salonach się nie pojawi, bo właśnie uległa dość poważnemu wypadkowi... Pawlicka wedle panującej ostatnio nowej mody w celebryckim świecie...

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Martyna Wojciechowska zrealizuje program z córką?

  ...ukaże się w moim programie, ale także dam szansę innym, by mogli się realizować. Czuję ogromną radość z faktu, że mój zespół ma codziennie 24 godziny czasu antenowego do wypełnienia tematami podróżniczymi...

 • Wypadek na planie serialu "Strażacy"

  Kilka miesięcy temu doszło do tragicznego wypadku na warszawskiej Pradze. Rozpędzony tramwaj uderzył w przejeżdżające przez tory auto. Kobieta, która siedziała za kierownicą, została uwięziona w zmiażdżonym samochodzie. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli o jej życie. Ranną uratował w końcu... Maciej Zakościelny!

 • "Super Express": Maciej Dowbor miał wypadek na treningu do „Celebrity Splash”!

  Według doniesień tabloidu Maciej Dowbor (37 l.) uległ wypadkowi podczas treningów do „Celebrity Splash”. Producenci zapewniają jednak, że jego dalszy występ w programie nie jest zagrożony.

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

Wideo na temat: wypadek w programie
 • Mrozowska miała wypadek w "Celebrity Splash"

  Monika Mrozowska intensywnie przygotowuje się do programu „Celebrity Splash”. Przyznaje, że treningi są wyczerpujące, bywają też niebezpieczne. Podczas jednego z nich boleśnie uderzyła się kolanem w twarz. Aktorka twierdzi jednak, że przygotowania do nowego show dają jej dużo radości i satysfakcji – już teraz osiągnęła bowiem więcej, niż zakładała przed rozpoczęciem treningów.

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Alan Andersz o życiu przed wypadkiem: Waliłem wódy kosmiczne ilości

  Alan Andersz był u szczytu sławy. Miał za sobą reklamy, seriale, rozwijającą się karierę tanecznego jurora telewizyjnego. Wszystko to przerwała jedna alkoholowa impreza i bójka między nim a innym aktorem, przez którą spadł ze schodów i uderzył głową w ogrodową donicę. Przeszedł siedmiogodzinną operację i trepanację czaszki. Po wypadku kompletnie zmienił swoje życie. W programie „Uwaga! Kulisy

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

Dyskusje na temat: wypadek w programie