• Informacje na temat:

  wypadki motocyklistów

Artykuły na temat: wypadki motocyklistów
 • Proszę pani, był wypadek...

  Doktor Góra próbuje pomóc młodemu motocykliście, który miał wypadek w czasie jazdy bez kasku. Mimo reanimacji, pacjent umiera. Policja ustala jego dane:...

 • "Spectre": Daniel Craig w karetce

  Nawet James Bond i jego ekipa są bezradni wobec dziur i pułapek, czyhających na rzymskich jezdniach. Podczas zdjęć do filmu "Spectre" odtwórca roli agenta 007 - Daniel Craig odniósł niegroźne obrażenia głowy w samochodzie, którym się ścigał.

 • Robert Kozyra potrącony przez motocyklistę!

  Robert Kozyra (45 l.) uległ wypadkowi podczas pobytu w Londynie...

 • Marcelina Zawadzka: Wierzę, że znajdę wielką miłość

  Często zaślepieni pięknem zewnętrznym, nie zwracamy uwagi na to, co w środku. Marcelina Zawadzka udowadnia, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza.

 • "M jak miłość": Iza będzie miała wypadek!

  Auto kierowane przez Izę wpada do rzeki. Z samochodu ratownikom udaje się wyciągnąć tylko Maję.

 • Woodstock: Ukradł motor i zabił

  Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z wtorku na środę (5/6 sierpnia) we wsi Mościcie w Lubuskiem. Motocyklista, który prawdopodobnie był pijany, potrącił trzech młodych mężczyzn, jeden z nich zmarł w szpitalu.

 • ​"W rytmie serca": Marysia będzie miała wypadek

  W przeddzień ślubu z Robertem (Piotr Polk) Maria, jadąc do przychodni, będzie miała wypadek! Jeden z trzech wyprzedzających ją z ogromną prędkością motocyklistów straci panowanie nad maszyną(...) przyszłej żonie, że policja już dopadła motocyklistów, którzy jej grozili. Tymczasem goście czekający na młodą parę przed USC zaczną się zastanawiać, dlaczego Maria i Robert spóźniają się na własny...

 • Angelina Jolie potrąciła motocyklistę

  Ucieczka przed wszędobylskimi paparazzi bywa niebezpieczna. Przekonała się o tym Angelina Jolie (31l. , "Pan i Pani Smith" ), kiedy Toyota Qualis, którym uciekała przed fotoreporterami w indyjskim mieście Pune, potrąciła 19-letniego rowerzystę.

 • Księżna Kate i książę William byli przerażeni tym wypadkiem! Zawiniła ochrona?!

  ...). Każdy z motocyklistów jadących w książęcej kawalkadzie to agent Specjalnej Grupy Eskorty (SEG), który przeszedł sześciomiesięczne przeszkolenie. Wie, jak jechać szybko i bez ryzyka (przynajmniej powinien...

 • "Na Wspólnej": Będzie kaleką?

  Ciemna uliczka, zamaskowany motocyklista i niespodziewany atak. Igor (Kuba Wesołowski) nie spodziewał się, że zapłaci tak wysoką cenę za jeden ze swoich licznych romansów.

Wideo na temat: wypadki motocyklistów
 • Biała wstążka

  Wioska w protestanckiej, północnej części Niemiec. 1913 - 1914, przeddzień wybuchu I wojny światowej. Historia dzieci, należących do miejscowego chóru kościelno-szkolnego, a także ich nauczyciela i rodziców: Barona, zarządcy, pastora, doktora, akuszerki oraz najemnych robotników rolnych. Mieszkańców wioski nękają coraz dziwniejsze wypadki, które powoli nabierają znamion rytualnej kary. Kto może za nimi stać?

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Druga Ziemia

  Pewnej nocy we wszechświecie zostaje odkryta planeta, która przypomina Ziemię i na której być może istnieje życie. W tym samym czasie ambitny młody student i utalentowany kompozytor ulega tragicznemu wypadkowi.