• Informacje na temat:

  wypowiedzi michaela jacksona

Artykuły na temat: wypowiedzi michaela jacksona
 • Kto odpowie za śmierć Jacksona?

  Ruszył proces w sprawie śmierci Michaela Jacksona . Obrona oskarżonego o spowodowanie śmierci króla popu doktora Murraya ma wykazać, że Jackson sam się zabił.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Menadżer Jacksona: Zabił go film

  Uzależnienie Michaela Jacksona od leków wywołał telewizyjny film dokumentalny autorstwa brytyjskiego dziennikarza Martina Bashira, przedstawiający gwiazdora jako ekscentrycznego dziwaka i nieodpowiedzialnego ojca - twierdzi były menedżer króla popu, Dieter Wiesner.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Niania dzieci Jacksona dementuje plotki

  Grace Rwaramba, była niania dzieci zmarłego króla pop Michaela Jacksona , zdementowała doniesienia, jakoby wielokrotnie przeprowadzała płukanie żołądka uzależnionemu od leków gwiazdorowi. Co więcej, kobieta twierdzi, że rewelacje podane przez gazetę "Times" są wyssane z palca, jako, że nawet nie udzieliła jej dziennikarzom żadnego wywiadu!

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Conrad Murray niewinny?

  ...czyny Michaela Jacksona" - dodał. Obrońca wezwał też ławę przysięgłych, by dokładnie przeanalizowała długą rozmowę Murraya z policją. Wyjaśnił, że z wypowiedzi lekarza wynika, iż nie podał on(...) zaniedbań, że Conrad Murray spowodował śmierć Michaela Jacksona, że Conrad Murray pozbawił Prince'a, Paris i Blanketa ojca" - powiedział prokurator. Lekarz, który miał pomóc Jacksonowi w powrocie do...

 • Dowcipkują z Michaela Jacksona. Rodzina oburzona

  Rodzina zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona jest oburzona komentarzem jednego z uczestników telewizyjnego konkursu talentów "American Idol".

 • Miażdżąca krytyka Małgosi Foremniak

  ...... Michaela Jacksona. Uważa, że jest niedojrzała emocjonalnie, a priorytetem w jej życiu jest atrakcyjność. Według lekarza, idealnym partnerem dla aktorki byłby kapitan Hak z "Piotrusia Pana". Potrzebuje ona(...) ciepłej, dowartościowanej, pogodzonej ze światem, przepełnionej dobrocią kobiety. "Twoje Imperium" poprosiło o analizę wypowiedzi Foremniak wybitnego psychiatrę, dr. Tomasza Pissa oraz znanego...

 • Proces ws. śmierci Michaela Jacksona: Prokuratura bezlitosna dla oskarżonego

  Michael Jackson zapłacił życiem za przestępcze niedbalstwo jego osobistego lekarza, co pozbawiło troje dzieci ich ojca - oświadczył w czwartek, 3 listopada, prokurator w procesie doktora Conrada Murraya. Obrońca oskarżonego podtrzymał, że piosenkarz sam spowodował swoją śmierć.