• Informacje na temat:

  wypowiedzi modelek

Artykuły na temat: wypowiedzi modelek
 • Kuba Wojewódzki z modelką nad morzem! Pozują z bałwanami!

  ...zabawny sposób, co miało być nawiązaniem do wypowiedzi Oliviera Janiak, który jakiś czas temu urlop nad polskim morzem określił mianem "biedawakacji". Przypomnijmy, że chodzi o wywiad Janiaka...

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ze ślubu nici? Ojciec modelki reaguje nerwowo!

  Wieczny kawaler usidlony! Tak mogli pomyśleć ci, którzy ostatnio śledzili wypowiedzi i wpisy internetowe Kuby Wojewódzkiego. W swoim programie, podczas rozmowy z Andrzejem Sewerynem, przyznał: "Nie wiem, czy nie przesrałem sobie życia. Hajtnąłem się". Po czym podniósł do góry lewą dłoń z obrączką na palcu.   Już na początku września gwiazdor zamieścił w internecie zdjęcia i wpisy sugerujące, że...

 • Amanda Knox znów stanie przed sądem

  Amanda Knox, która w marcu tego roku została oczyszczona z zarzutów morderstwa swojej koleżanki Meredith Kercher, znów stanie przed sądem. Tym razem chodzi o oczernianie włoskiej policji.

 • Agnieszka Szulim nadal nie rozumie oburzenia po wypowiedzi Lizuta! "Mikołaj powiedział prawdę"

  ...show-biznesu, Rafał Maślak, któremu nie spodobało się rynsztokowe słownictwo i brak wiedzy Lizuta. Większość wypowiedzi była raczej negatywna i potępiająca zachowanie dziennikarza. Lizut w najnowszym...

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Kristanna Loken: Aktorka i skandalistka

  Kristanna Loken z pewnością wie, jak znaleźć się na ustach widzów. W ciągu swojej kariery kilka razy zdarzyło się jej wywołać skandal swoimi wypowiedziami. Jednak Loken zapisała się w pamięci fanów również ciekawymi rolami. 8 października obchodzi 40. urodziny.

 • Gorgoroth: Mocne uczucie wokalisty

  "Utrzymywaliśmy ze sobą bliskie stosunki" - tak o swojej znajomości z Gaahlem, wokalistą norweskiego Gorgoroth, mówi Dan DeVero, agent modelek, z którym blackmetalowiec wypuszcza właśnie kolekcję ubrań dla kobiet.

 • Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie?!

  ...wypowiedzi Szczęsnego, Wojewódzki oznajmił, że... czas na reklamy i czar prysnął.  Ciekawe jak to wszystko odebrała sama zainteresowana, która oglądała całą scenę albo zza kulis, albo już na szklanym...

 • Ilona Felicjańska radzi, jak być niezniszczalną

  Ilona Felicjańska przeszła w życiu wiele i po latach walki m.in. z alkoholizmem, pomaga kobietom wyjść z opresji. Tym razem postanowiła zrobić to przy pomocy literatury - napisała książkę "Jak być niezniszczalną".