• Informacje na temat:

  wypowiedzi w programie

Artykuły na temat: wypowiedzi w programie
Wideo na temat: wypowiedzi w programie
 • Małgorzata Rozenek tłumaczy się ze swojej wypowiedzi: Poniosło mnie

  Jesienią na antenie TVN będzie można zobaczyć nowy program „Azja Express”. Wśród uczestników znaleźli się między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Opowiedzieli w "Dzień Dobry Wakacje", czego dowiedzieli się o sobie podczas kręcenia programu. Czy były momenty, których woleliby nie zobaczyć na antenie? Prowadząca "Projekt Lady" zdradziła również, czy będzie druga edycja programu. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Cuda

  Rodzina Gelsominy zajmuję się pasiekami oraz produkcją miodu. Kiedy nadarza się możliwość udziału w specyficznym programie telewizyjnym, postanawiają skorzystać z propozycji oraz rywalizować z innymi gospodarstwami o nagrodę.

 • Tomek Urban z "Big Brothera" o Łukaszu darłaku: Z jego wypowiedzi biła sztuczność. Cały czas gra

  Tomek Urban niedawno musiał opuścić program „Big Brother”. Jakie relacje łączyły go z innym mieszkańcem domu Wielkiego Brata, m.in. Łukaszem Darłakiem, z którym był nominowany? - Nie przypadł mi do gustu na samym początku - powiedział. Nie podobało mu się również to, że Łukasz początkowo okłamał wszystkich na temat swojej orientacji. (Agencja TVN/x-news)

 • Straż sąsiedzka

  Mieszkańcom spokojnego Glenview grożą dwie rzeczy : niebezpieczeństwo z zewnątrz i czterech kolesiów, którzy postanawiają stawić im czoło. Poznajcie Straż Sąsiedzką czyli obywatelskiego Evana (Ben Stiller), zabawowego kochającego swoją rodzinę Boba (Vince Vaughn), udającego twardziela nieobliczalnego Franklina (Jonah Hill) i szukającego miłości rozwodnika Jamarcusa (Richard Ayoade). Glenview w stanie Ohio, Stany Zjednoczone, Ziemia. W tym pozornie spokojnym miejscu czyli na zamkniętym...

Dyskusje na temat: wypowiedzi w programie
 • Re: Aneta Zając w teledysku do piosenki Stefano Terrazzino!

  Z jego wypowiedzi w programie o pięknych buntownikach ( DDTVN ) wynika, że tylko jemu udało znaleźć ta jedyną , a kolegom nie. Więc nie jestem pewna czy zostaje sam.

 • Re: "M jak miłość": Wampiry, demony i… Kisielowa!

  Lipowska w programie " Świat się kręci " to WIELKIE NIEPOROZUMIENIE !!! Ona chciałaby być najważniejszą osobą w programie. Przerywa ciekawe wypowiedzi, wtrąca swoje, infantylne, głupie wypowiedzi. Mizdrzy się do każdego mężczyzny, usiłuje zdominować rozmówców i prowadzący są bez szans.

 • Re: Joanna Moro na planie "Blondynki"!

  Oto jedna z ostatnich wypowiedzi ANETY ZAJAC (dla PLEJADY) na pytanie czy wystapi w "Twoja twarz brzmi znajomo", cytuję bez korekty : - " .....nie, ja kiedyś próbowałam swoich sił w programie "Jak oni ŚPIEWAJOM ",....raczej zostawiam to osobom , KTÓRZY są TAKIMI PROFESJONALISTAMI w śpiewaniu..." Pytam, jak, ktoś taki został aktorem /aktorką??? , złą wymowa -om zamiast -ą, niepoprawne użycie

 • Re: Wojna gwiazd!

  Nareszcie ktoś się za nią wziął!!!Beznadziejna aktorka w beznadziejnym programie tv-BRAWO za wybór Pani Szapołowska,to tylko świadczy o Pani ambicjach i wyborach.Wybrała Pani wzmianki na "pudelku(...) jej smętne wypowiedzi i zamaszyste wachlowanie włosami z tv.