• Informacje na temat:

  wyprawy czeka

Artykuły na temat: wyprawy czeka
 • Wanda Kwietniewska miała poważny wypadek. Czeka ją operacja i miesiące rehabilitacji

  Wanda Kwietniewska (61 l.) tegorocznej wyprawy w Alpy nie będzie wspominać najlepiej.

 • Marcelina Zawadzka: Wierzę, że znajdę wielką miłość

  Często zaślepieni pięknem zewnętrznym, nie zwracamy uwagi na to, co w środku. Marcelina Zawadzka udowadnia, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza.

 • "Na Wspólnej": Mirosław Baka czeka na pierwszego wnuka!

  Mirosław Baka, czyli Janusz Szymaniak z "Na Wspólnej", wyznał półtora roku temu w wywiadzie, że nie może się doczekać chwili, kiedy zostanie... dziadkiem. Już w październiku spełni się marzenie aktora, który właśnie przygotowuje się do powitania na świecie swego pierwszego wnuka...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • "Klan": Jasiek trafi do szpitala w Kalkucie!

  Szok! Podczas wyprawy dookoła świata Jasiek (Paweł Grządziel) nagle bardzo źle się poczuje i wyląduje w szpitalu w... Kalkucie. Indyjscy lekarze odradzą mu kontynuowanie podróży.

 • Co nas czeka w kinie w 2006 roku?

  Czeka nas 12 miesięcy bombardowania nowymi, dobrymi produkcjami filmowymi. Wygląda na to, że kinomani nie wyjdą w przyszłym roku z kina. Na początku roku zobaczymy kolejne części autorskich tryptyków dwóch reżyserów z odległych krańców świata. "Manderlay" to druga po "Dogville" część amerykańskiej trylogii Larsa von Triera. Z kolei "Pani Zemsta", w reżyserii Park Chan-wooka, to trzecia część

 • "Na sygnale": Ryzykowna decyzja

  W kolejnym odcinku „Na sygnale” - numer 127 - doktor Banach spotka dawnego kolegę, który zaproponuje mu, by… dołączył do wyprawy w Himalaje. Przed laty, w trakcie podobnego wyjazdu, lekarz utracił ukochaną żonę.

 • Żebrowski w Wehikule Czasu

  Tego lata Michał Żebrowski uruchomi Wehikuł Czasu RMF FM. Legendarny bohater i romantyczny kochanek wcieli się tym razem w rolę przewodnika "Wyprawy po Słońce".

 • "Ranczo": Medialna wojna

  Co czeka nas w 7. odcinku "Rancza", "Wet za wet"?

 • Łukasz Nowicki: Brakuje mi naiwności

  Od kilku lat Łukasz Nowicki prowadzi w Dwójce "Pytanie na śniadanie". Jest też gospodarzem teleturnieju "Postaw na milion". Aktor opowiada o swojej pasji podróżniczej oraz zdradza, jak świętował czterdzieste urodziny.

Zdjęcia na temat: wyprawy czeka
Wideo na temat: wyprawy czeka
 • Zejście 2

  Mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru "Zejście", który odniósł sukces na całym świecie. Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter (Shauna McDonald) wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych...

 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Fru!

  Żółty ptaszek imieniem Gus czuje się niedoceniany przez stado. Na przekór drwinom kolegów postanawia udowodnić pierzastym pobratymcom, że jego także stać na bohaterski wyczyn. Wkrótce mały skrzydlak o wielkiej odwadze stanie na czele niebezpiecznej i pełnej niezwykłych przygód wyprawy, mającej przeprowadzić ptasie stado wprost do ciepłych krajów. W podniebnej ekspedycji z krańców Europy do serca gorącej Afryki może liczyć na oddanych przyjaciół oraz pomoc pewnej nietuzinkowej biedronki.

Dyskusje na temat: wyprawy czeka
 • Re: Miami, We Have A Problem

  bezpiecznie z tej wyprawy wrócić jego współtowarzyszę zamiast ratować wszystkich ratowali tylko siebie i nie myśleli o tym że ten człowiek ma żonę która na niego czeka i zamiast spróbować wszystkiego żeby ratować wszystkich czterech członków tej wyprawy oni poszli po najmniejszej linii oporu i zdecydowali że wrócą sami i będą kłamać że nie wiedzą co się stało z ich towarzyszem na szczęście dzięki