• Informacje na temat:

  wyraziste kości

Artykuły na temat: wyraziste kości
 • "Kości": Świat według Davida

  David Boreanaz - jeden z najbardziej rozpoznawalnych wampirów oraz agentów FBI małego ekranu właśnie zamyka swój kolejny zawodowy rozdział - "Kości". Co zamierza dalej?

 • Agnieszka Holland kręci "Pokot": Będziemy jechać po bandzie

  Agnieszka Holland rozpoczęła zdjęcia do swego nowego filmu "Pokot".

 • "Artyści": Witamy w piekiełku

  ...dialogi, aż po bohaterów z krwi i kości. Możliwe, że odrobinę przerysowanych - ale przecież to artyści, aktorzy, te postacie muszą być wyraziste. Dla mnie dodatkowym smaczkiem jest jeszcze...

 • Serial "Olive Kitteridge" w listopadzie w HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO rozpocznie się emisja entuzjastycznie przyjętej na festiwalu w Wenecji najnowszej produkcji HBO - "Olive Kitteridge". Od 3 listopada miniserial będzie dostępny w HBO GO.

 • "Olive Kitteridge": Nowy miniserial HBO

  ..."Olive Kitteridge" to czteroczęściowy miniserial produkcji HBO, który został entuzjastycznie przyjęty podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. "Nieśpieszna akcja, która wciąga widza bez reszty. ‘Olive Kitteridge’ to świetnie zagrany i zrealizowany serial" - pisze "The Hollywood Reporter". "The Telegraph" dodaje: "Dzięki Frances McDormand wyrazista bohaterka staje się postacią z krwi i kości...

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Naomi Campbell – Kobieta-ikona

  ...już  bezcielesnym wieszakiem na ubrania, wolnym od płciowych właściwości, ale osobą z krwi i kości, która nie tyle użycza swej twarzy kolejnym kreacjom, ile raczej - napełnia je życiem, nadaje im...

 • "Brud" : Psychol z Edynburga

  Wizualna wizytówka głównego bohatera ekranizacji powieści Irvine'a Welsha "Brud", granego przez Jamesa McAvoya sierżanta Bruce'a Robinsona? Po nocy spędzonej w aucie "zły policjant" przeczesuje dłonią przetłuszczone włosy, przepłukuje usta łykiem wódki prosto z butelki, otwiera drzwi, wymiotuje, na pudełku od płyty CD usypuje kreskę kokainy i na pełnym speedzie rusza do akcji. Ktoś się jeszcze dziwi, że tytułowy "brud" (filth) to slangowe określenie gliniarza?

 • Chce więcej

  ..., prawdziwa Marion z krwi i kości! Jako mała dziewczynka podziwiałam ją, bo była twardzielką i na dodatek świetnie strzelała z łuku! - podsumowuje. Z Anną Czartoryska rozmawiała Beata Banasiewicz.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.