• Informacje na temat:

  wyrazisty makijaż

Artykuły na temat: wyrazisty makijaż
 • Agnieszka Hyży pokazała się bez makijażu!

  Prezenterka na imprezach zawsze branżowych pokazuje się w idealnie dobranych kreacjach, które podkreślają jej nienaganną sylwetkę. Również makijaż, który często jest dość mocny i wyrazisty, ma(...). Znaleźli się jednak też tacy, którzy nie dowierzali, że Agnieszka Hyży jest zupełnie bez makijażu. Ona sama postanowiła uciąć temat, zapewniając, że nie ma na sobie żadnego kosmetyku. Jak wam się...

 • Agnieszka Gozdyra: Słupki oglądalności

  Jej program wzbudza skrajne emocje. Może dlatego, że zaprasza do niego gości o odmiennych, często kontrowersyjnych poglądach. - Weryfikują mnie słupki oglądalności, a te mają się dobrze - mówi Agnieszka Gozdyra.

 • Dorota Arciszewska-Mielewczyk w różowym żakiecie na posiedzeniu Sejmu. Ładnie?

  Dorota Arciszewska-Mielewczyk (48 l.) chyba dobrze wie, jak skupić na sobie uwagę. Na ostatnie posiedzenie Sejmu założyła rzucający się w oczy różowy żakiet i postawiła na nieco bardziej wyrazisty makijaż. Usta pomalowała pod kolor wdzianka, co jeszcze bardziej wyróżniało ja z tłumu. Jak wam się podoba?

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Olga Bołądź: Bez makijażu

  - Na co dzień się nie maluję, więc udało mi się namówić producentów i charakteryzację, żeby mnie nie malowali - ujawnia Olga Bołądź, którą od września zobaczymy w roli komisarz Zuzanny Szarek w nowym serialu TVN "Układ warszawski".

 • Olga Bołądź: Bez makijażu

  - Na co dzień się nie maluję, więc udało mi się namówić producentów i charakteryzację, żeby mnie nie malowali - ujawnia Olga Bołądź, którą od września zobaczymy w roli komisarz Zuzanny Szarek w nowym serialu TVN "Układ warszawski"

 • "Botoks to trucizna"

  ...używam ciężkich, gęstych, angielskich kremów. I co najważniejsze: zawsze zmywam makijaż. Położyć się spać w pełnym makijażu to zły pomysł" - wyjaśnia Twiggy. "Zawsze, kiedy się budzę, mam worki pod...

 • Płacze na zawołanie

  Prostolinijna i szczera. Nie udaje kogoś, kim nie jest. Właśnie za te cechy widzowie "Barw szczęścia" tak lubią jej bohaterkę.

 • Małgorzata Godlewska zaskoczyła wyznaniem! „Skończyłam szkołę muzyczną”!

  Nagranie sióstr Godlewskich z przebojem Edyty Górniak i Krzysztofa Antkowiaka, stało się prawdziwym hitem w internecie przed świętami w grudniu 2017 roku. Małgorzaty i Moniki zwanej "Esmeraldą", trudno było nie zauważyć. Wyrazisty makijaż, wyzywające ubrania i głos - z pewnością nie taki jak u Edyty Górniak, ale bardzo charakterystyczny. Celebrytkom jednak bardzo daleko do poprawnego śpiewania...

 • Joan Collins: W obronie mody lat 80.

  "Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

Zdjęcia na temat: wyrazisty makijaż
Dyskusje na temat: wyrazisty makijaż
 • Re: Uroda młodziutkiej dziewczyny nie...

  Ada to śliczna dziewczyna, ale najlepiej jej bez makijażu i szykownych ubrań. Naturalność jest seksowna, wiele dziewczyn tego nie rozumie. Solarium, kolczyki afro, wyrazisty makijaż czynią z nich pospolite siksy tzw. dżagi... fuj. Poza urodą Ada ma talent. Jej gra jest interesująca. Przynajmniej w filmie wygląda na inteligentną; ciekawe jak w życiu...