• Informacje na temat:

  wyspy karaibskie

Artykuły na temat: wyspy karaibskie
 • John Malkovich w miniserialu "Herb piratów"

  Za sprawą nowego miniserialu "Herb piratów" przeniesiemy się do XVIII wieku na tropikalne wody i wyspy, by śledzić pojedynki, romanse i walkę o złoto. Johna Malkovicha zobaczymy jako Czarnobrodego - postrach mórz.

 • Rihanna bohaterką rządowego skandalu

  Barbadoscy politycy stali się w swoim kraju obiektem publicznej krytyki za sprawą przekazania gwieździe pop - Rihannie - w prezencie atrakcyjnej działki, podczas gdy wielu mieszkańców wyspy żyje w ubóstwie.

 • MacGyver

  MacGyver zostaje zaproszony przez swego przyjaciela Jeffreya na urodziny jego syna, Shermana. Ten prosi MacGyvera, by odebrał jego dziadka z dworca autobusowego. Przypadkowo MacGyver jest świadkiem strzelaniny. Potulny Abe okazuje się agentem CIA, który ma za zadanie uprowadzenie dyktatora małej karaibskiej wyspy i przewiezienie go do Stanów.

 • Amy Winehouse nie chciała adoptować dziecka

  Na przekór spekulacjom brytyjskich i amerykańskich gazet, przedstawiciel zmarłej 23 lipca Winehouse oznajmił, że "nie była ona w trakcie procedury adopcyjnej żadnego dziecka". Brytyjskie tabloidy podały wcześniej, że autorka hitu "Rehab" była w trakcie załatwiania formalności związanych z adopcją. Według dziennikarzy piosenkarka chciała przygarnąć 10-letnią dziewczynkę z karaibskiej wyspy Saint...

 • John Malkovich w miniserialu "Herb piratów"

  Za sprawą nowego miniserialu "Herb piratów" przeniesiemy się do XVIII wieku na tropikalne wody i wyspy, by śledzić pojedynki, romanse i walkę o złoto. Johna Malkovicha zobaczymy jako Czarnobrodego - postrach mórz.

 • Jolie i Pitt wzięli ślub?

  Brad Pitt i Angelina Jolie w Boże Narodzenie powiedzieli sobie sakramentalne "tak" - donosi dziennik "Daily Telegraph". Słynna para miała wziąć ślub na Karaibach w luksusowej posiadłości należącej do projektantki mody, Donny Karan.

Wideo na temat: wyspy karaibskie
 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

 • Egzorcyzmy Dorothy Mills

  Wkrótce po śmierci synka, psychiatra Jane Morton, spotyka na swojej drodze zawodowej wyjątkowo trudny przypadek. Dorothy Mills, piętnastolatka z małej irlandzkiej wyspy, oskarżona zostaje o usiłowanie zabójstwa pozostającego pod jej opieką dziecka. Na miejscu zdarzenia Jane spotyka żyjącą w ciągłym lęku, nawiedzaną przez widmo i wrogą wobec obcych małą społeczność. Społeczność, która skrywa przerażający sekret? Mieszkańcy wierzą, że Dorothy posiada dostęp do mocy działających poza sferą,...

 • Kapitan Szablozęby i skarb piratów

  Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży w ręce piratów wpadła stara mapa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów. Jak głosi plotka, skarbiec króla wyspy kryje wielkie bogactwo. Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie mu ukochany statek - "Mroczną Damę". Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się...