• Informacje na temat:

  wyspy marzeń

Artykuły na temat: wyspy marzeń
 • Katarzyna Skrzynecka: Coraz bliżej spełnienia marzeń!

  ...z mężem, Marcinem Łopuckim (43 l.), co roku od lat jeździ na wakacje na greckie wyspy. Ostatnio zakochali się w przepięknej Kefalonii. Para ma w Grecji wielu przyjaciół i marzy, aby móc spędzać tam jak...

 • Sziget: Festiwal twoich marzeń

  Szukasz idealnego festiwalu na lato, który oprócz wrażeń muzycznych zapewni ci mnóstwo dodatkowych atrakcji? Marzy ci się niezapomniany urlop w pięknej europejskiej stolicy? W takim razie Sziget Festival (11-18 sierpnia) został stworzony właśnie dla ciebie.

 • Londyn: Miasto marzeń

  Serial podejmujący problem emigracji zarobkowej na Wyspy Brytyjskie okazał się sukcesem. Oglądamy w nim ludzi ciężkiej pracy i cwaniaków. Ktoś buduje nowe życie, ktoś się stacza. Są „starzy” i „nowi” emigranci. Wiele osób porównywało sceny i sytuacje do własnych doświadczeń. Jedni się zachwycali realizmem i odwagą pokazywania trudnych spraw, inni twierdzili, że goni za sensacją i pokazuje czarny...

 • Liz Hurley nie trafi do kin

  Najnowszy film z udziałem Elizabeth Hurley ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" ) nie trafi do brytyjskich kin. Angielscy dystrybutorzy zadecydowali, że obraz "Method" pojawi się w Wielkiej Brytanii od razu na video i DVD. Nie jest to dobra informacja dla modelki i aktorki, która od dłuższego czasu nie może zrealizować swych marzeń o podboju dużego ekranu.

 • "Diagnoza": Perfekcjonistka z kompleksami

  ...​Gdy przyszła popularność i sukcesy, wydawało się, że to szczyt spełnienia marzeń. Ale paradoksalnie, właśnie wtedy Danuta Stenka zaczęła cierpieć na depresję.

 • Kino tajwańskie na Pięciu Smakach

  W programie tegorocznego festiwalu Pięć Smaków pojawi się gratka dla miłośników tajwańskiej nowej fali - sekcja Focus: Tajwan. Podzielona została ona na trzy części: Tajwańska nowa fala, Nowe kino Tajwanu oraz Hou Hsiao-hsien. W tej ostatniej znajdzie się pięć najbardziej charakterystycznych obrazów reżysera oraz jeden film jemu poświęcony: "Hou Hsiao-Hsien: portret" w reżyserii Oliviera Assayasa.

 • Ania jak z książki

  Ekranizacja przygód rudowłosej sieroty z Wyspy Księcia Edwarda podbiła serca wielbicieli jej książkowego pierwowzoru. Za tym sukcesem stoi m.in. odtwórczyni głównej roli.

 • Stereotyp "Polaka nietańczącego"

  Jest najbardziej znanym choreografem w naszym kraju. Naturalnością i skromnością oczarował miliony Polek!

 • Ma uprawnienia... sternika morskiego!

  ..., całowałam ziemię i dziękowałam Bogu, że żyję. No i miałam serdecznie dość pływania. Jak się okazało, nie na długo! Już w drodze powrotnej z Wyspy Kormoranów, żeglując z wiatrem, Marzena Trybała poczuła, że...

 • Tak przeciętny, że aż charakterystyczny

  Żadnych kontrowersji w życiu prywatnym. Nie ma twarzy amanta, nie ciągną się za nim seksualne skandale, nikt nie robi mu na złość na portalach plotkarskich. Sam otwarcie żartuje ze swojego wyglądu. Jest tak przeciętny, że aż charakterystyczny. Tom Hanks 9 lipca 2011 roku kończy 55 lat!