• Informacje na temat:

  występ anny muchy

Artykuły na temat: występ anny muchy
 • Wojewódzki i Mucha znowu razem?

  Czy drogi Kuby Wojewódzkiego (49 l.) i Anny Muchy (33 l.) ponownie się zejdą?

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Mucha nie siada (bo ma dużo pracy)

  Stacja TVN korzysta jak może z popularności Anny Muchy. Nowa gwiazda stacji pojawi się niedługo w serialu "Usta Usta".

 • Aktorstwo Anny Muchy

  No dobrze, Anna Mucha narobiła w Gdyni szumu i jest teraz najbardziej "klikalną" postacią polskiego show-biznesu. Niektórzy zapomnieli przy tym, że jest ona przede wszystkim aktorką, a nie tylko dziewczyną Kuby Wojewódzkiego (i to ponoć byłą). Jednak Mucha ostatni raz w filmie... wystąpiła 6 lat temu - w obrazie Krzysztofa Zanussiego "Życie jako śmiertelna choroba..." , gdzie była... asystentką dyrektora biura podróży.

 • Naga prawda o seksbombach znad Wisły

  Wiele polskich aktorek zaczynało kariery od mocno roznegliżowanych scen. Renata Dancewicz, czyli Weronika Wilk-Roztocka z "Na Wspólnej", debiutowała - pokazując wszystkie swe wdzięki - w "Diabelskiej edukacji". Jej koleżanka z telenoweli TVN, Ewa Gawryluk, czyli serialowa Ewa Nowak, też zaczynała od występów w stroju Ewy...

 • Wiśniewski: "Mucha nie siada"

  Zamieszania w programie "jak Oni śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii. "Mucha nie siada" - podsumował występ Anny Muchy.

 • ...i głębią doznań. Wśród licznie zaproszonych gości nie mogło zabraknąć polskich gwiazd - Anny Muchy, Doroty Gardias, Joanny Krupy, Anny Wendzikowskiej, Omeny Mensah, Aleksandy Kwaśniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Joanny Horodyńskiej, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Mai Sablewskiej i Agnieszki Szulim. Gospodarzami wieczoru byli - Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, którzy zatroszczyli...

 • Jak Feel oceni Muchę?

  Lider zespołu Feel - Piotr Kupicha, będzie czwartym jurorem w sobotnim odcinku "jak Oni śpiewają". Grupa wykona w studio dwie piosenki - "Pokonaj siebie" i "Anioła głos". Ciekawe jak muzyk oceni zdolności wokalne Ani Muchy?

 • Skandale 2011 roku!

  Początek roku to głośny skandal "futrzany" z udziałem Joanny Krupy i Anny Muchy, która na premierę filmu "Och, Karol 2" przyszła w futrze z norek. Krupa - znana obrończyni zwierząt - opuściła salę(...). Podjęła decyzję taką, że ważniejszy jest dla niej występ w telewizji, co jest w niezgodzie z etyką i regulaminami teatralnymi" - tak Englert tłumaczył zwolnienie Szapołowskiej. Wywołało to burzliwą...

 • Dlaczego Mucha płacze?

  "Śpiewałam czując, że mężczyzna ważny dla mnie, jest tuż za moimi plecami. I strasznie fałszuje na perkusji. I jak tu nie płakać" - wyznała w jednym z wywiadów Anna Mucha, najpopularniejsza uczestniczka programu "jak Oni śpiewają".