• Informacje na temat:

  występ dała

Artykuły na temat: występ dała
Zdjęcia na temat: występ dała
Wideo na temat: występ dała
 • Jola Pieńkowska tańczy z akrobatami!

  Jolanta Pieńkowska nadal zaskakuje. Tym razem dała się namówić na występ z mistrzami rock and rolla akrobatycznego. Jak wypadła? (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Miley Cyrus wije się na kroczu Robina Thicke

  Występ Miley Cyrus z całą pewnością był najbardziej szokującym show jakie mogli zobaczyć widzowie gali MTV Video Music Awards. Piosenkarka, która za wszelką cenę chce udowodnić, że nie ma już nic wspólnego z disneyowską Hannah Montaną, dała prawdziwy popis swoich "umiejętności". Do Miley na scenie dołączył Robin Thicke i razem wykonali utwór "Blurred Lines". (CNN Newsource/x-news)

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

Dyskusje na temat: występ dała
 • Re: Zżarła ją trema!

  zdaje się, że talentu nie ma zbyt wielkiego. teraz wszystko wyszło na jaw. Niestety panowie organizatorzy uparli się na Moro, jakby nikogo innego w Polsce nie było. Każda inna dobrze spiewająca kobieta dałaby sobie radę z tą piosenką. Moro nie ma słuchu i strasznie fałszuje - i to jest tez jej wina, że dała się skusić na występ.

 • Re: Uodporniła się na krytykę

  Witam, Kasię lubiłam w roli Kingi, akurat w tym była świetna, później poszła do tańca z gwiazdami też dała radę, następnym etapem był program jak oni śpiewają i tam niestety poległa, później były program sexy mama, uważam że też jest sztuczna, a ostatnim krzykiem rozpaczy był występ u Lisa gdzie stwierdziła że matka małej Madzi z Sosnowca miała efekt zająca, użyła tego terminu zupełnie go nie