• Informacje na temat:

  występ florence

Artykuły na temat: występ florence
 • Gwiazdy po latach: "Na wariackich papierach"

  ...mogli ja oglądać w gościnnym występie jako Florence Ames w serialu "Znudzony na śmierć".  Prywatnie - trzykrotnie zamężna, ma jednego syna.(...) pewno pamiętają jego gościnne występy w "Ally McBeal", "Różowych latach 70-tych" czy trzech odcinkach "Przyjaciół" (za tę ostatnią rolę otrzymał nagrodę Emmy w kategorii najlepszy gościnny występ...

 • James Bay objawieniem 2015 roku?

  James Bay został zwycięzcą prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Jak to możliwe, że na Wyspach przyznają już wyróżnienia za 2015 rok, w momencie gdy trwa jeszcze 2014? To proste. James Bay został uznany za największy talent planujący debiut w nadchodzącym roku. Podobne wyróżnienie otrzymywali wcześniej m.in. Adele, Florence & The Machine oraz Sam Smith.

 • Rysiu został modelem!

  Piotr Cyrwus wziął udział w pokazie zimowych kolekcji ekskluzywnych marek Emporio Armani EA7, Conte of Florence, CBY White i Descente. Tego samego wieczora po wybiegu chodzili także: Maciej Dowbor(...). gra w tenisa ziemnego. Zobacz galerię zdjęć z niesamowitego występu Rysia: Popularny aktor na korcie nie ma sobie równych, stąd to właśnie do niego należy ostatnie słowo na wszelkich tenisowych...

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  25 lutego odbyła się gala, na której rozdano "brytyjskie Grammy". Wszyscy rozjechali się w swoje strony, Madonna powoli dochodzi do siebie, a internauci szukają nowych tematów do żartów. Co warto zapamiętać z kolejnej muzycznej gali?

 • Recenzja Gaba Kulka "The Escapist": Gaba, fajna baba

  Mam z "The Escapist" problem. Tyle że to nie do końca problem z Gabą, ale problem z rzeczywistością. Serio.

 • Orange Warsaw Festival 2014: Florence And The Machine potwierdzona!

  Rok po występie na krakowskim festiwalu Coke Live Florence And The Machine zaśpiewa na Stadionie Narodowym!

 • Polska lista: Florence And The Machine na szczycie

  Po koncercie na Stadionie Narodowym Florence And The Machine znalazła się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • Florence And The Machine: Brokatowe czułości (Coke Live 2013)

  Takich tłumów nie widziano na Coke Live od czasu występu Muse w 2010 r., a jeśli wierzyć organizatorom, to takiej frekwencji na tym festiwalu nie było jeszcze nigdy. Wyjaśnienie oczywiste: Florence And The Machine.

 • Florence And The Machine wygrała Orange Warsaw Festival 2014 (relacja)

  Są koncerty, które tak mocno oddziałują na widzów, że mieści się to już w kategoriach metafizycznych. Występ Florence And The Machine na Stadionie Narodowym był jednym z takich wydarzeń.

Wideo na temat: występ florence
 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

 • Kochałem ją

  Pierre (Daniel Auteuil) prowadzi podwójne życie. Jego tajemnica ma na imię Mathilde (Marie-Josée Croze). Pierre ukrywa ją od 20 lat. Dawno temu wybrał spokojne życie rodzinne, zamiast podążyć za głosem serca. Teraz wypełnia go żal po stracie jedynej kobiety, jaką kiedykolwiek kochał. Jest złym ojcem i mężem. Dawno przestał wierzyć w miłość i szczęście. Jego sekret odkrywa Chloe (Florence Loiret Caille), synowa, której życie właśnie wywraca się do góry nogami. Syn Pierre'a zostawił ją bez...

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.