• Informacje na temat:

  występ ivana

Artykuły na temat: występ ivana
 • Ivana Slavkovic upozorowała własne porwanie, by... wyłudzić pieniądze!

  Serbska aktorka filmów dla dorosłych Ivana Slavkovic (25 l.) upozorowała własne porwanie, by wyłudzić od byłego chłopaka pieniądze.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Ivan Komarenko martwi się o chorą mamę w tabloidzie! "Nie odbiera telefonu"

  Piosenkarz znany z jednego przeboju "Jej czarne oczy" wciąż usilnie próbuje zwrócić na siebie uwagę mediów. Desperację Komarenki najlepiej widać podczas jego występów w śniadaniówkach, gdzie pojawia(...) wydał już blisko 100 tysięcy złotych, bo nie ma prawa jazdy. "Hitem" był także jego występ w rosyjskiej saunie, gdzie udzielał wywiadu reporterowi "Pytania na śniadanie".  Teraz jednak zrobiło się...

 • Ivan Komarenko (30 l.) zamyka listę uczestników piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Muzyk po niedawnym rozpadzie zespołu Ivan i Delfin liczy, że występ w show pomoże mu w rozwoju solowej kariery.

 • Ivan Komarenko opowiedział o tym, co przydarzyło mu się podczas koncertu. Szok?

  Ivan Komarenko (39 l.) lata świetności ma już dawno za sobą. Czasy, gdy na jego koncerty przychodziły tłumy ludzi, należą już do minionych. Muzyk lubi je wspominać i chętnie opowiada o tym, co nietypowego działo się podczas jego występów.

 • Ivan w kopalni!

  Nietypowy koncert w nietypowym miejscu da w sobotę, 8 marca, Ivan Komarenko.

 • Ivan Komarenko nie narzeka

  ..."Osiągnąłem już w Polsce bardzo wiele. Jestem rozpoznawalny. A to dla artysty bardzo dużo". Dzięki występom w programie popularność Ivana znacznie wzrosła, jego kalendarz z terminami koncertów pęka w szwach. "Koncertuję w całej Polsce, i to nie tylko na wszelkiego rodzaju festynach. Występuję także na juwenaliach, śpiewam dla studentów" - cieszy się Rosjanin. O tym, że artyście dobrze się...

 • Ivan choć przegrał, nie narzeka

  Choć Ivanowi Komarenko nie udało się zdobyć kryształowej kuli w piątej edycji "Tańca z gwiazdami", nie narzeka. "Doszedłem aż do finału, zająłem drugie miejsce. To duży sukces" - mówi piosenkarz.

 • ...zespołu Aisha i Delfin szokujące oświadczenie: "Pod koniec stycznia graliśmy koncert w chicagowskim klubie Jedynka. Gdy występ dobiegał końca, nagle przeżyliśmy szok!!! Z tłumu ludzi wyłonił się... Ivan!!! Okazało się, ze będąc w tym samym czasie w Chicago, dowiedział się o naszym występie i postanowił przyjść na koncert, jednak z zamiarem obserwowania nas z ukrycia. Jednak podczas wykonywania przez nas...

 • Ivan Komarenko przygotował dla swoich wielbicielek nie lada atrakcję - oprowadzi je po swoim mieszkaniu.

Wideo na temat: występ ivana
 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...