• Informacje na temat:

  występ mariny

Artykuły na temat: występ mariny
 • Marina Łuczenko-Szczęsna nie pojedzie jednak w trasę koncertową?!

  ...gwiazdy, Iwonę Walską: "Marina nigdy nie rozmawiała z nikim o trasie koncertowej promującej płytę 'On My Way', ani też o pojedynczych koncertach ją promujących. Zaplanowany jest występ Mariny z utworem...

 • Dużo niespodzianek w "Tańcu z gwiazdami"

  Każdy odcinek "Tańca z gwiazdami" to jak wiemy również występ gościa muzycznego. W najbliższą niedzielę, 27 września, będzie podobnie. Oprócz dziesięciu par na parkiecie zobaczymy śpiewające gwiazdy, które wystąpiły w programie w poprzednich edycjach.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Marina And The Diamonds z powrotem w Polsce

  We wrześniu poprzedzała Coldplay na Stadionie Narodowym. I tak jej się spodobało, że postanowiła do Polski czym prędzej wrócić. 30 stycznia w warszawskim klubie Stodoła wystąpi Marina And The Diamonds.

 • Sylwester z gwiazdami w TVP2

  "Imperium gwiazd" pod takim hasłem odbędzie się tegoroczny koncert sylwestrowy na wrocławskim Rynku. Impreza będzie transmitowana przez TVP2. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Feel, Bajm, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Zakopower i Ace Of Base.

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • 2010: Bez rewolucji?

  Zanosi się na to, że młoda Angielka Ellie Goulding będzie rewelacją brytyjskiego rynku muzycznego w 2010 roku.