• Informacje na temat:

  występ spice

Artykuły na temat: występ spice
 • Spice Girls: Nie wystąpią już razem przez Victorię!

  Występ Spice Girls na ceremonii zamknięcia igrzysk w Londynie był ostatnim. Choć część wokalistek zadeklarowała dalszą współpracę, Victoria Beckham odmówiła.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Anna Czartoryska-Niemczycka w męskiej roli

  Ostatnio rzadko pojawiała się na imprezach, wolała w tym czasie zajmować się synkiem. Teraz pokaże nam swoją nową twarz i to nie jedną! Jak Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej pracuje się na planie nowej serii programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Bunton psuje szyki Spice Girls

  Przez skręconą kostkę jednej z wokalistek Spice Girls, Emmy Bunton, grupa straciła szansę na występ w brytyjskiej telewizji.

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Spice Girls triumfują w Vancouver

  Po prawie 10 latach stanęły znowu na scenie: na pierwszym koncercie światowego tournee w kanadyjskim Vancouver pięć brytyjskich piosenkarek rozgrzało publiczność świetnym show i najbardziej ulubionymi przebojami Spice Girls.

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Pożegnanie Spice Girls

  W kanadyjskim Toronto odbył się ostatni koncert reaktywowanego girlsbandu Spice Girls. To już jasne, że był to ostatni występ w karierze jednej z najpopularniejszych grup z lat 90.

 • Spice Girls raz jeszcze?

  Najsłynniejszy girlsband przełomu wieków, czyli grupa Spice Girls, może powrócić na scenę. Znakomitą okazją do tego jest nominacja do brytyjskiego Muzycznego Salonu Sławy. Spice Girls nominowano w kategorii największy zespół lat 90. XX wieku.

 • Reaktywacja Spice Girls w 2016 roku?

  Melanie Chisholm, znana w szeregach Spice Girls jako Sporty Spice, nie wyklucza reaktywacji zespołu w 2016 roku dla uczczenia 20. rocznicy wydania debiutanckiego singla "Wannabe".

 • Victoria Beckham, fanom zespołu Spice Girls znana jako Posh Spice, po raz pierwszy wystąpiła solo. Niedzielny koncert w londyńskim Hyde Parku, pomimo fatalnej pogody, oglądało 100 tysięcy widzów. Był wśród nich brytyjski następca tronu książę Karol.

Wideo na temat: występ spice
 • Spice girls powracają!

  Gwiazdy planują ponownie połączyć siły, by uczcić 20-lecie zespołu światową trasą koncertową. Niestety nie dołączy do nich Victoria Beckham, znana jako Posh Spice. Żona Davida Beckhama planuje skupić się na swojej prężnie rozwijającej się marce modowej. Mel C, Emma Bunton, Geri Halliwell i Mel B nie mogą za to doczekać się występów. Grupa wydała swój debiutancki singiel w 1996 roku, więc w 2016