• Informacje na temat:

  występy czekają

Artykuły na temat: występy czekają
 • Eurowizja 2019: Ania Wyszkoni zasiądzie w jury

  Eurowizja 2019 zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy z niecierpliwością czekają na muzyczne zmagania swoich reprezentantów.

 • "Superstarcie": Liroy jurorem!

  Kolejne zmiany czekają nowy show TVP2 - "Superstarcie". W dzisiejszym odcinku (17 października) w fotelu jurorów u boku Wojciecha Manna pojawią się Liroy oraz aktorka Sonia Bohosiewicz.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają bohaterów seriali w trakcie weekendu? Zobaczcie!

 • Krzysztof Krawczyk: Ludzie to wyczuwają

  Krzysztof Krawczyk marzy o płycie jazzowej z udziałem orkiestry. "Najlepiej, żeby to był Adaś Sztaba, ale on jeszcze o tym nie wie" - zdradził PAP Life. Piosenkarz w związku z jubileuszem 50-lecia swojej pracy artystycznej przyznaje, że ma coraz ambitniejsze plany.

 • Żona Korcza postawiła mu ultimatum! Chodzi o Majewską!

  Elżbieta Starostecka (74 l.), żona Włodzimierza Korcza (74 l.), namawia go, by ograniczył występy. Alicja Majewska (69 l.) nie chce o tym słyszeć. Jak to rozwiązać?

 • Wciąż ten sam Cezary Pazura

  Po kilku latach wraca do telewizji. I zaczyna od sprawdzonej ekipy i sprawdzonego formatu. Gra główną rolę w sitcomie "Przypadki Cezarego P." w reżyserii Macieja Ślesickiego.

 • "M jak miłość": Ciąg dalszy zaskakujących wydarzeń!

  Olga Szomańska jest gwiazdą musicali oraz sympatyczną Marzenką w "M jak miłość". - Moją bohaterkę i jej ukochanego czekają różne komplikacje. Dużo będzie się działo! - mówi.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Natalia Kukulska i jej mąż świętują! Szykują się niespodzianki!

  To już pewne! Natalia Kukulska (42 l.) i Michał Dąbrówka (46 l.) mają co świętować. W przyszłym roku odbędą się koncerty na cześć taty wokalistki, a na publiczność czekają niespodzianki. O szczegółach opowiedział informator jednego z tygodników.

 • Woodstock 2004 czas zacząć!

  Występy zespołów Hey, T.Love, Voo Voo, Armia i Dezerter - to tylko część atrakcji, jakie czekają uczestników tegorocznego Przystanku Woodstock. Największa muzyczna impreza w Polsce zaczyna się w piątek, 30 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

Wideo na temat: występy czekają
 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • 22 Jump Street

  Oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) przebrnęli już przez szkołę średnią (dwukrotnie) i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w szkole wyższej. Kiedy jednak Jenko spotyka w szkolnej drużynie sportowej bratnią duszę, a Schmidt przenika do środowiska artystycznej bohemy, ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Teraz nie chodzi już tylko o to, aby prowadzić śledztwo. Partnerzy muszą zdecydować, czy są w stanie wytrwać w dojrzałej relacji. Jeśli ci...

Dyskusje na temat: występy czekają
 • Re: "Skazane": Monika Krzywkowska wygrała walkę z rakiem!

  , samorządowcy i wszyscy ci, którzy występują publicznie dla zaspokojenia własnych ambicji czy pracy zarobkowej muszą się liczyć, że "kasa" jaką dostają za swoje "występy" ma drugą stronę medalu. Jaką? Bardzo(...) w leczeniu a w Polsce czekają od lat na zatwierdzenie przez jakąś "cretino" komisję państwową. Tym proponuję się zająć wszystkim, którzy zamierzają na "szkle" pokazać jacy są "twardzi". Pani wygrała