• Informacje na temat:

  występy okazały

Artykuły na temat: występy okazały
 • Cezary Pazura już po operacji!

  Edyta Pazura (30 l.) ogłosiła, że wszystkie występy jej męża są odwołane lub przełożone na inny termin. Okazuje się, że Cezary Pazura (55 l.) napotkał poważne problemy zdrowotne. Konieczna była operacja!

 • Archive na czterech koncertach w Polsce

  Pod koniec marca na cztery występy przyjedzie do naszego kraju brytyjska grupa Archive.

 • Pavlović gotowa na nową edycję "Tańca z gwiazdami"! Zdradziła, co sądzi o udziale Dominiki Gwit!

  Ivona Pavlović (54 l.) już nie może się doczekać pierwszego odcinka kolejnej edycji tanecznego show. Wielu twierdzi, że najciekawszym momentem w programie mogą być występy Dominiki Gwit (28 l.). Co o jej udziale sądzi jurorka?

 • Imany: Aż sześć koncertów w Polsce!

  Oprócz zapowiadanego już przez nas kwietniowego koncertu w Warszawie, francuska wokalistka Imany planuje występy w jeszcze pięciu innych miastach w Polsce!

 • ​"Ultraviolet": Marta Nieradkiewicz chciała spróbować czegoś innego

  ...- To nie jest tak, że ja przebieram w scenariuszach i decyduję się wyłącznie na występy w ciężkich dramatach społecznych. Tak się akurat w ostatnich latach złożyło, że pojawiałam się głównie w tego typu filmach. Do tej pory lżejsze role grałam głównie w teatrze, do pewnego stopnia w konwencję komedii, choć bardzo gorzkiej, wpisywał się także "Kamper". Dlatego kiedy okazało się, że mogę powalczyć...

 • Złote Maliny 2015 przyznane: Znamy najgorszy film roku

  Nieznana z polskich ekranów komedia "Saving Christmas" okazała się niekwestionowanym triumfatorem gali wręczenia Złotych Malin dla najgorszych produkcji roku. Obraz z Kirkiem Cameronem otrzymał aż 4 statuetki.

 • Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską na FAME MMA3. To nie wszystko!

  Monika "Esmeralda" Godlewska w polskim show-biznesie pojawiła się w grudniu 2017 roku, tuż przed Bożym Narodzeniem. Wraz z siostrą Małgorzatą zaśpiewały kilka kolęd i pastorałek, a nagrania wrzuciły do internetu.  Występy przysporzyły im sporo popularności. Jak ją wykorzystują? Na różne sposoby. Esmeralda na przykład postanowiła wziąć udział w... walce MMA.  W sobotę 30 marca Godlewska zmierzyła...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Komisarz Alex": Dariusz Kordek ma problemy z odzyskaniem zaległego wynagrodzenia!

  Dariusz Kordek, którego już jutro zobaczymy jako właściciela biura projektowego w 9. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", ma poważne problemy z wyegzekwowaniem wynagrodzenia za występy w jednym z teatrów! W dodatku były pracodawca sprzedawał bez zgody aktora płytę z jego piosenkami...

 • Queen + Adam Lambert w Krakowie: Zapal światełko dla Freddiego

  Polscy fani szykują specjalną akcję na sobotni (21 lutego) koncert grupy Queen + Adam Lambert w Tauron Arenie Kraków.

Zdjęcia na temat: występy okazały
Wideo na temat: występy okazały