• Informacje na temat:

  wywiad czyżby

Artykuły na temat: wywiad czyżby
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w "Vivie!". Tytuł sugestywny. Czyżby ciąża?

  ...myślenia.  "Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego" - napisała.  Czyżby miała na myśli ciążę? Niewykluczone, bowiem pojawił się kolejny sygnał mogący świadczyć, że coś jest na rzeczy.  Na Instagramie Małgosia pochwaliła się zdjęciem jej i Radosława na okładce nowej "Vivy!". "Życie w drodze" - zatytułowano wywiad z Majdanami. Można go rozumieć na...

 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko nie trenuje

  Dlaczego Adam Kraśko opuszcza treningi przed półfinałem "Celebrity Splash!" Czyżby nie zależało mu na zwycięstwie w programie?

 • Co się dzieje z Karoliną Korwin Piotrowską? Jeszcze nie skomentowała wywiadu Wojewódzkiego!

  Redakcja Pomponika jest zaniepokojona. Naczelna komentatorka show-biznesu w tym kraju jeszcze nie odniosła się do mocnego wywiadu Kuby Wojewódzkiego. Co się z nią stało?

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?

 • Karolina Malinowska oczarowana Natalią Siwiec. Nowa przyjaźń?

  Natalia Siwiec (31 l.) udzieliła szczerego wywiadu Karolinie Malinowskiej (32 l.). Czyżby w polskim show-biznesie pojawiły się nowe przyjaciółeczki?

 • Borys Szyc: Wchodzę na plan japońskiego filmu

  Czyżby lubił kąpać się we krwi? Raczej nie, chociaż... nie brak jej ani w "Czasie honoru. Powstaniu", ani w "Lekarzach" - serialach, w których możemy go właśnie oglądać. Borys Szyc opowiada, że sam chciał kiedyś być medykiem. Zdradza przy okazji, że niebawem trafi na plan japońskiego filmu.

 • Victoria Beckham zdruzgotana po wywiadzie męża. Co takiego powiedział David?

  Ciemne chmury nad popularną parą? Podobno Victorii Beckham (44 l.) nie spodobał się wywiad, jakiego udzielił jej mąż. David Beckham (43 l.) powiedział coś, co bardzo dotknęło jego żonę. "Płakała przez dwa dni" - wyznała jej koleżanka. Coraz częściej mówi się o problemach w ich małżeństwie, a nawet o rozwodzie! Czyżby ta kropla przelała czarę goryczy?

 • Jan Komasa: Chciałbym wyreżyserować grę

  Podczas gdy "Miasto 44" bije kolejne rekordy frekwencyjne na ekranach naszych kin, Jan Komasa nie traci czasu i odkrywa plany przyszłych projektów. "Chciałbym wyreżyserować grę" - mówi twórca jednej z największych krajowych produkcji ostatnich lat. Czyżby po sukcesie "Miasta 44" pojawiła się nadzieja na kolejną, obok "Wiedźmina", hitową grę z metką "made in Poland"?

 • Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Szybko zorientowała się, że powiedziała za dużo!

  To byłaby prawdziwa sensacja. Czyżby w życiu Małgorzaty Rozenek (po trzydziestce) i Radka Majdana (44 l.) szykowała się kolejna rewolucja? I nie chodzi tutaj bynajmniej o ich ślub...

 • Doda w "Tańcu z Gwiazdami"

  Już w piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Doda. To będzie spora niespodzianka dla fanów. Wokalistka w programie zaśpiewa aż dwie piosenki: cover Cher "If I Could Turn Back Time" i swój singlowy przebój "Riotkę".

Wideo na temat: wywiad czyżby
 • Cameron Diaz jest w ciąży?!

  brzuszek. Gwiazda wyszła za Benji Maddena w 2015 roku. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że od początku wiedziała, że jest to mężczyzna dla niej. Od tamtej pory są nierozłączni i mówią o swoim związku w samych superlatywach. Czyżby naprawdę przyszła pora na potomstwo? (Cover Video/x-news)

 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...

Dyskusje na temat: wywiad czyżby