• Informacje na temat:

  wywiad jesieni

Artykuły na temat: wywiad jesieni
 • Zagraniczne hity na jesień 2014

  ...i doskonałym szpiegiem. By sprostać temu wyzwaniu, "Red" spróbuje zwerbować jednego z najlepszych agentów izraelskiego wywiadu. Liz otrząśnie się po rewelacjach dotyczących tożsamości Toma. HAWAII 5.0

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • "Esmeralda": Pan zagdaka

  Tej jesieni do TV 4 trafi jako José Armando w „Esmeraldzie”! Rzadko udziela wywiadów, a swojej prywatności strzeże jak skarbu. Czy coś ukrywa?

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

 • Małgorzata Niemirska gotowa na nową miłość

  Jestem kochliwa - przyznała w jednym z wywiadów niezapomniana Lidka z "Czterech pancernych i psa". - Nie umiem żyć bez miłości. Czuję się wtedy, jakbym miała uciętą rękę albo nogę, niekompletna. Dlatego nigdy nie byłam sama. Kiedy kończyła się jedna miłość, zaraz przychodziła kolejna! Ostatnio jednak było inaczej. Od śmierci jej męża Marka Walczewskiego (†72 l.) wkrótce minie dziewięć lat...

 • "Jak dogonić szczęście" - radzi Simon Pegg

  Tej jesieni mistrz komedii Simon Pegg doradzi widzom "Jak dogonić szczęście". Wszystko to w ujmującej pozytywną energią ekranizacji międzynarodowego bestsellera François Lelorda, która na polskie ekrany wejdzie 14 listopada.

 • "Humans": Sezon trzeci trafi na ekrany jesienią

  Parkinson, Toma Goodmana-Hilla, Emily Berrington, Colina Morgana, Ivanna Jeremiaha i Ruth Bradley. W nowym sezonie dołączy do nich Mark Bonnar. Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu z Emily...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • "Zniewolona": Zaskakująca decyzja Jacka Kurskiego w sprawie ukraińskiego serialu...

  To już pewne! „Zniewolona”, której ostatni odcinek Polacy obejrzą w piątek 30 sierpnia, już 3 września wróci na antenę TVP1. Jacek Kurski podjął decyzję, by wyemitować cały serial jeszcze raz. Na spotkania z bohaterami ukraińskiego hitu Jedynka tej jesieni zapraszać będzie w każdy wtorek o godzinie 21.00.

 • "Love, Rosie" : Kiedy Alex spotkał Rosie

  To z pewnością jedna z przyjemniejszych komedii romantycznych tej jesieni w polskich kinach. Christian Ditter wykorzystuje schematy, lecz potrafi im też nadać lekkości i wdzięku, które czasami burzą mało udane żarty.

Wideo na temat: wywiad jesieni
 • Gilon chciałaby o tym zapomnieć! Z tego śmiała się cała Polska!

  Karolina Gilon ostatnio niespodziewanie robi karierę telewizyjną. Na jesieni zobaczymy jej nowy program w TTV, gdzie do niedawna prowadziła "De Facto". Celebrytka rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w "Top Model" oraz występom w serialu "Miłość na bogato", z której to produkcji śmiała się cała Polska. Karolina wolałaby już nie wracać do tego, ale na potrzeby wywiadu oczywiście przyznała, że

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.