• Informacje na temat:

  wywiad kamil bednarek

Artykuły na temat: wywiad kamil bednarek
 • Marina (27 l.) i Wojtek Szczęśni (26 l.) udzielili świątecznego wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Możemy z niego się dowiedzieć naprawdę zaskakujących rzeczy...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Ryszard Rynkowski pomaga cicho i bez rozgłosu!

  .... Są jednak w życiu artysty chwile, kiedy nie unika kontaktu z innymi osobami, kiedy bez problemu udziela wywiadów. To są sytuacje, kiedy trzeba pomóc innym. Ryszard Rynkowski jest bowiem jednym(...) z zespołem Kamila Bednarka. Dzisiaj jednak nie wspomnienia sprzed lat są najważniejsze, ale pomoc Paulinie. Dziewczyna bowiem w lipcu ubiegłego roku dowiedziała się, że ma nowotwór mózgu. Groziła jej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • Tyle gwiazdy zarobią w wakacje

  ...650 tys. Kamil Bednarek, znany z "Mam talent" i "Bitwy na głosy", zaśpiewa tego lata ponad 30 koncertów, zgarniając 450 tys. - 15 tys. za koncert. Za to muzycy grupy Enej (ubiegłoroczni zwycięzcy(...) procesie o Biblię każdy ksiądz mówi, że Doda za Boga w jego mieście nie zagra" - skarży się Rabczewska w wywiadach. Znacznie mniej niż przed rokiem zarobią też muzycy Perfectu z Grzegorzem Markowskim na...

 • Recenzja Donatan/Cleo "Hiper/Chimera": Dowód profesjonalizmu

  Kuriozalny, sztuczny, oderwany od rzeczywistości - taki wydawał się główny nurt polskiej muzyki rozrywkowej. Donatan z Cleo przywracają mu normalność i podnoszą poprzeczkę.

 • Serialowy przewodnik

  ...pozew rozwodowy! Marcin szuka sposobu, żeby poznać dziewczynę ojca. Namawia Tomka na zorganizowanie rodzinnego obiadu i zaproszenie Grzegorza z ukochaną... Naczelny chce, by Mirka przeprowadziła wywiad(...)" odc. 902 Marta i Urszula, w ramach promocji książki, udzielają wspólnie wywiadu w telewizji. Korzeniak przejmująco opowiada o pełnych przemocy i upokorzeń latach, które spędziła z mężem. Hubert...

 • Przystanek Woodstock 2014: Wygraliśmy zakład z Kamilem Bednarkiem!

  Przed występem zamykającym pierwszy dzień XX Przystanku Woodstock rozmawialiśmy z Kamilem Bednarkiem, laureatem Złotego Bączka, nagrody przyznawanej przez woodstockową publiczność.

 • Kamil Bednarek w brytyjskim "X Factor"!

  Podczas wywiadu z Tatianą Okupnik Kuba Wojewódzki ujawnił, że Kamil Bednarek przeszedł wstępne castingi do dziewiątej serii brytyjskiego "X Factor"!

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  Powrót Edyty Bartosiewicz, rewelacyjna Monika Brodka, szał na punkcie Kamila Bednarka... Nazwisk, które błyszczały w mijających 12 miesiącach na polskiej scenie muzycznej, nie brakuje, ale jest też kilku antybohaterów. Przedstawiamy wzloty i upadki 2010 roku!