• Informacje na temat:

  wywiad radkiem

Artykuły na temat: wywiad radkiem
 • Radek Majdan uszczęśliwił swoją mamę! Skomentowała ciążę synowej!

  .... Gwiazda wyznała w jednym z wywiadów, że dwa razy poroniła. Jednak nie tracili nadziei i w końcu się udało.  "Dziękuję Ci, Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo...

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan zdradzili oficjalnie płeć dziecka!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan (47 l.) spodziewają się dziecka i pierwszy raz odkąd ta informacja obiegła media, udzielili wywiadu w porannym programie "Dzień Dobry TVN".

 • Wielki Test o Polskim Filmie na antenie TVP1

  Zbliża się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie w TVP1. 29 września o godz. 20:25, goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę na temat klasyki polskiego filmu oraz kina współczesnego. Program poprowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

 • Radek Pestka wraca do mediów po "aferze penisowej", jaką wywołał!

  ...przełamał się i powrócił ze zdwojoną siłą. Nie dość, że udzielił wywiadu jednemu z portali plotkarskich, w którym odpowiadał też na pytania internautów, to jeszcze zasypał sieć nowymi filmikami...

 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?

 • Małgorzata Rozenek ma obsesję. Radek ją zdradza?

  ...obserwował parę, gesty celebrytki świadczą o wielkim uczuciu, ale i zaborczości. - Cały czas była przy nim, obejmowała go, dotykała czule. Nawet gdy Radek udzielał wywiadów, stała tuż obok, wsłuchując...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała wywiad. Poszło o "Pisiunia"

  ...swojego życia prywatnego. Podczas rozmowy z naszym reporterem doszło do zabawnej sytuacji - Małgosia przerwała wywiad, by... odebrać telefon od Radka Majdana. "Tak Pysiuniu? No, dobrze, dobrze. Ja już tu kończę ostatni wywiad i już wchodzę... Jestem już. To pa Pisiuniu" - powiedziała. Całość zarejestrowała kamera. I jak tu nie kochać Małgosi...

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

Wideo na temat: wywiad radkiem
 • Małgorzata Rozenek-Majdan odebrała telefon od Radka podczas wywiadu!

  Małgorzata Rozenek-Majdan podczas wywiadu dla nas musiała odebrać telefon od Radka, bo on się martwił, gdzie ona jest. Zobaczcie co udała nam się nagrać!

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Wzruszona Małgorzata Rozenek o wsparciu Radka podczas terapii in-vitro!

  Małgorzata Rozenek (40 l.) i Radosław Majdan (46 l.) od lat zmagają się z problem niepłodności. Para regularnie odwiedza klinikę specjalizującą się w metodzie in-vitro, jednak bez rezultatu. Podczas ostatniego wywiadu zapytana przez naszego reportera komu bardziej zależy na dziecku, Gosia była krok od łez!

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.

Dyskusje na temat: wywiad radkiem