• Informacje na temat:

  wywiad z alicja resich modlinska

Artykuły na temat: wywiad z alicja resich modlinska
 • Resich-Modlińska straciła pracę!

  Alicja Resich-Modlińska (59 l.) nie jest już szefową redakcji "Pytania na śniadanie".

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Szulim: Nie oceniajcie mnie pochopnie!

  Ważą się losy Agnieszki Szulim (34 l.) w TVP. Nagranie z feralnym poniedziałkowym (28.05.) wywiadem w "Pytaniu na śniadanie", w którym jeden z gości zdemaskował prezenterkę i publicznie zdradził, że od 15 lat pali ona marihuanę, właśnie trafiło do Akademii Telewizyjnej TVP.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Kwiatkowska wyśmiała "dziennikarkę z TVN"! "Anonimowa dziewczyna. Widzę przypała, to po nim jadę"

  ...w Canal+, gdzie przeprowadza wywiady z wokalistami.  To właśnie ten program oglądała Kwiatkowska. Aktorce chyba nie przypadł do gustu wygląd Drzewieckiej.  "Nowa twarz polskiego dziennikarstwa(...) planety małp" - dodała rozbawiona Kwiatkowska. To oczywiście nie koniec, bo w kolejnych komentarzach wytknęła Gabi braki warsztatowe i nudziarstwo. "Prowadzenie wywiadu też mnie nie zaczarowało. Nuda...

 • Alicja Resich-Modlińska o Szymonie Majewskim

  Alicja Resich-Modlińska, która w latach 90. w pierwszym polskim talk-show "Wieczór z Alicją" współpracowała z Szymonem Majewskim, wysoko go ceni i wierzy w jego talent. Dziennikarka uważa, że showman wkrótce wróci do telewizji z jakimś nowym pomysłem

 • Członkowie kabaretu Mumio o krok od rozstania!

  Kiedy w jednym z telewizyjnych wywiadów z Alicją Resich-Modlińską, Jadwiga Basińska powiedziała wprost, że "męża sobie wymodliła", w studiu zapadła cisza. To szczere wyznanie było dla wielu zaskakujące. Ale ci, którzy dobrze znali artystkę, wiedzieli, że jest wierząca. Jednak jej życiowemu partnerowi i współtwórcy Mumio nie zawsze było z Kościołem po drodze. Dariusz Basiński w dzieciństwie...

 • Alicja Resich-Modlińska wspomina gwiazdy

  "Alicja po drugiej stronie lustra. Opowieści radiowe i telewizyjne" - tak zatytułowana jest książka wieloletniej prezenterki mediów elektronicznych Alicji Resich-Modlińskiej. Pełne gwiazd wspomnienia znanej dziennikarki ukażą się 30 kwietnia.

 • Alicja Resich-Modlińska "po drugiej stronie lustra"

  Alicja Resich-Modlińska po latach pracy w mediach postanowiła opisać swoje początki, doświadczenia i spostrzeżenia. Na rynku wydawniczym pojawiła się więc jej książka "Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra".

 • Alicja na wyłączność

  Po wakacjach widzów telewizji czeka dużo nowości. Pojawi się wiele interesujących programów. Jednym z nich stać się może nowy, autorski program Alicji Resich-Modlińskiej o intrygującym tytule "Na wyłączność", który prezentować będzie TVP 2.

Wideo na temat: wywiad z alicja resich modlinska
 • Alicja Resich-Modlińska o internautach: "bezlitośni", "bardzo niechętni", "wypływa z nich żółć"

  Alicja Resich-Modlińska (62 l.) rzadko bywa na oficjalnych imprezach i nieczęsto udziela wywiadów, ale teraz zrobiła wyjątek. Wypowiedziała się na temat programu „Wieczór z Alicją”, który niegdyś(...)” – mówiła Alicja Resich-Modlińska i dodała, że komentarze o jej koleżankach są „okropne”. Jej zdaniem największą przykrość sprawiają komentarze internautów, którzy są „bezlitośni”, „bardzo niechętni

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.