• Informacje na temat:

  wywiad z gwiazdą

Artykuły na temat: wywiad z gwiazdą
 • ​"Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy

  Wkrótce spełni się największe marzenie aspirującego do miana gwiazdy disco polo Gawrona (Sebastian Stankiewicz). Ricardo naprawdę zostanie wielką gwiazdą... Na swym pierwszym wielkim koncercie wręcz powali publiczność na kolana!

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć

 • Agnieszka Chylińska przeprowadziła wywiad z Kasią Nosowską. Internauci zachwyceni

  ...śpiewająco informuje o trasie Agnieszki. Udzieliła również żartobliwego wywiadu Chylińskiej i opowiedziała o swoich ulubionych miejscach w Szczecinie. Jak wyznała, wychowała się w okolicach ulicy(...), mając 21 lat i będąc już gwiazdą.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Ryzykowny wywiad

  Dziennikarka chce skompromitować Szostakowską jako trenerkę i wykorzystuje do tego jej przyjaciół - burmistrza oraz Pawła. Namawia obu mężczyzn na wywiad do internetu, a później przerabia nagranie(...) Pawła... - Jak to... Pawła?! Czy Anka - przez manipulacje Justyny - utraci w końcu pracę? A burmistrz jej drużynę odda pod opiekę Anuszkiewicza, który sam był kiedyś gwiazdą sportu? Odpowiedź...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Wylał się na nie hejt! Znienawidzone gwiazdy show-biznesu?

  Olszańskim przeprowadziła wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Magdalena Schejbal Kolejną gwiazdą, która ma na pieńku z internautami jest Magdalena Schejbal. Aktorka jest znana przede wszystkim(...) w szczególności  pamiętają wywiad, jakiego para udzieliła Vivie. To właśnie w nim Mikołaj Krawczyk powiedział: "Cudownie mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • Iwona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami" jest surową jurorką. A prywatnie? Szczery wywiad!

  W "Tańcu z gwiazdami" to surowa jurorka, a jaka jest prywatnie? Iwona Pavlović (56 l.) jest szczęśliwa i układa sobie życie u boku ukochanego. O wielu sprawach z jej sfery prywatnej wiedzieli tylko najbliżsi. W szczerym wywiadzie tancerka zdradziła sporo!

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

Zdjęcia na temat: wywiad z gwiazdą
Wideo na temat: wywiad z gwiazdą
 • Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała wsparcie od wielkiej gwiazdy lat 80!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół z branży. Izabela Trojanowska (64 l.) podczas ostatniego wywiadu dla nas postanowiła zabrać głos w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka (39 l.) i dodać trochę otuchy dziennikarce. Rozmowa została nagrana podczas urodzin restauracji San Thai.

 • Wiemy, jak Magda Bereda radzi sobie na treningach do „Tańca z Gwiazdami”?

  Kamil Kuroczko podczas ostatniego wywiadu dla nas ocenił umiejętności taneczne Magdy. Wiemy, co jego zdaniem jest najważniejsze podczas udziału w show.

 • Dziennikarz błaga Górniak o wybaczenie!

  Robert Patoleta (38 l.) od kilku lat przeprowadza na salonach wywiady z gwiazdami i celebrytkami, które potem zamieszcza w Internecie. Ostatnio jego rozmowa z Edytą Górniak (40 l.) odbiła się szerokim echem. Edzia w pewnym momencie bardzo się zdenerwowała i histerycznie przerwała wywiad. Diwa zarzuciła Patolecie, że ten nazwał ją celebrytką, a ona przecież jest artystką! "To nasza ostatnia

Dyskusje na temat: wywiad z gwiazdą
 • Re: ​Zanim została wielką gwiazdą...

  Stara baba która zachowuje się jak nastolatka,każdy wywiad z nią przyprawia o mdłości,infantylna dzidzia piernik

 • Re: Na dobre i na złe

  W tym tygodniu jedziemy na wywiad z nową gwiazdą Na dobre i na złe, która niebawem pojawi się w Leśnej Górze. To bardzo ładna kobieta. Więcej nie zdradzimy. Na razie :) - to jest wpis z face booka NDiNZ Czyli że następna gwiazda? Mam nadzieję, że chodzi tu o epizod tak jak to było z Krawczykiem