• Informacje na temat:

  wywiad z kim kardashian

Artykuły na temat: wywiad z kim kardashian
 • W Hollywood nazwisko Vitalii Sediuka nie jest nikomu obce. To żartowniś, który uwielbia zaczepiać gwiazdy. Mężczyzna w wywiadach przekonuje, że nie jest stalkerem i nie ma złych intencji. Ostatnio jego "ofiarą" padła Kim Kardashian (35 l.). Hollywoodzki dowcipniś "zaatakował" ją, gdy wychodziła z restauracji. Celebrytka najwyraźniej nie podziela jego poczucia humoru, gdyż nie wyglądała na...

 • Kim Kardashian zaatakowana w Paryżu

  Kim Kardashian została zaatakowana w Paryżu przez ukraińskiego showmana Vitalija Sediuka. Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 września, podczas Paris Fashion Week.

 • Kim Kardashian znów o swoim życiu intymnym!

  Kim Kardashian (35 l.) przyznała się, w jakim nietypowych miejscach uprawiała seks.

 • Kim Kardashian znów się rozebrała

  Wygląda na to, że Kim Kardashian z rozbierania się uczyniła swój znak firmowy. Celebrytka po raz kolejny odsłoniła swe wdzięki, tym razem w reality-show "Rodzina Kardashianów".

 • Nick Cannon: Mariah Carey nie wie, kim jest Kim Kardashian

  Nick Cannon (33 l.), mąż Mariah Carey (44 l.), tłumaczy się z kontrowersyjnego wywiadu, w którym przyznał się, że sypia z Kim Kardashian.

 • Kim Kardashian odwiedza Armenię, kraj swoich przodków

  Czołowa amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, w której żyłach płynie armeńska krew, właśnie odwiedza kraj przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej mąż Kanye West, córka North i siostra Khloe.

 • Kim Kardashian: Fanka wydała 30 tys. dolarów, by się do niej upodobnić!

  Fanka Kim Kardashian (33 l.), niejaka Claire Louise Leeson, robi wszystko, by wyglądać jak celebrytka!

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Upokorzona Kim Kardashian

  Nie jest łatwo być gwiazdą... O tym, że oprócz dowodów uwielbienia celebryci muszą też znosić publiczne upokorzenia ze strony antyfanów, boleśnie przekonała się ostatnio Kim Kardashian. Na premierze swoich nowych perfum udzielająca wywiadu gwiazdka została znienacka obsypana mąką przez niezidentyfikowaną kobietę. Była w szoku!

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

Wideo na temat: wywiad z kim kardashian
 • Kim Kardashian znów na okładce "Vogue'a"!

  Kim Kardashian znów odniosła sukces. Po tym jak jej ślubne zdjęcie zadebiutowało na okładce "Vogue'a", gwiazda kolejny raz pojawiła się na pierwszej stronie biblii mody. Tym razem Kim wzięła udział w sesji do australijskiego wydania pisma. Autorem zdjęć, które pojawią się w lutowej edycji "Vogue'a" jest Gilles Bensimon. Przy okazji sesji, Kim udzieliła szczerego wywiadu. (źródło: x-news)

 • Anja Rubik to prawdziwa dyplomatka!

  Nie jest tajemnicą, że Anja Rubik nie przepada za Kim Kardashian. W jednym z wywiadów stwierdziła m.in., że amerykańska celebrytka jest "powierzchowna, samolubna" i źle wykorzystuje swoją popularność. Modelka zdecydowanie woli jej męża Kanye Westa. Agnieszka Jastrzębska, której udało się przydybać Anję na jednej z imprez, spytała o Kim, licząc zapewne na jakąś małą sensacyjkę. Modelka jednak nie