• Informacje na temat:

  wywiad z nową miss polska

Artykuły na temat: wywiad z nową miss polska
 • ...jest związane z psychiką ludzką, z życiem codziennym, z tym, jak ludzie zdobywają odwagę do nowych celów, do osiągania sukcesów". Piękna miss już jako dziecko pragnęła zostać modelką. Gdy rozpoczęła pracę w zawodzie, "koleżanki z branży zaproponowały jej udział w konkursie". "Mówiły jak wspaniała jest to przygoda, więc postanowiłam spróbować. Teraz będę się intensywnie przygotowywać do Miss...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • .... Ponoć za wywiad żąda bajecznych kwot. *** Julia Wieniawa (19 l.) zaistniała w aktorskim świecie dzięki serialowi TVP2 "Rodzinka.pl", ale to związek z Antkiem Królikowskim (28 l.) przyniósł jej dopiero rozgłos. Potem kariera nabrała rozpędu: nagranie singla, rola w  nowym filmie Patryka Vegi (40 l.), wywiady, zdjęcia na ściankach. Najwyraźniej Julia dopiero się rozkręca i ma ochotę zagościć...

 • "Miasto 44": Wystawa okropieństw

  Powstanie warszawskie jako piękny sen i bolesne przebudzenie. Wojna jako przeżycie graniczne. W "Mieście" 44 zamiast nobliwego, patriotycznego patosu dostajemy czystą adrenalinę. Jan Komasa zmienia zbiorową traumę w rozpędzony do zabójczej prędkości rollercoaster - i w tym szaleństwie jest metoda.

 • Krupińska mogła przekazać koronę Miss Polonia, którą ze względu na kłótnie wśród organizatorów dzierżyła przez cztery lata! Jej następczynią została Izabella Krzan. Kobieta pochodzi z Olsztyna, ale obecnie mieszka w Warszawie, gdzie studiuje ekonomię na trzecim roku. Krzan ma już sprecyzowany plan na przyszłość, o czym informowała w licznych wywiadach. "Biegle porozumiewam się w języku angielskim...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Miss Polski 2011: Rozkręcam się

  Nowa Miss Polski - Angelika Ogryzek - interesuje się prawem, szlifuje język angielski i odpoczywa w rodzinnym Szczecinie. Jak wygląda jej życie po wygranej w konkursie?

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • Nowe twarze polskiego show-biznesu! Kto najwięcej namieszał?

  ...i były mąż słynnej diwy będąc pod wpływem narkotyków potrącił śmiertelnie kobietę. Nieoczekiwanie na nową celebrytkę wyrosła jego aktualna partnerka, Iza Adamczyk. Kobieta zaczęła udzielać się(...) imponująca. W tym roku syn miliarderów na nowo zaistniał w mediach dzięki zaskakującemu romansowi z Agnieszką Szulim. Wszyscy z niecierpliwością czekają na ich pierwszy wspólny wywiad. Na razie...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza Śliwińskiego. Najwięcej nominacji - dziewięć - otrzymały "Birdman" i "Grand Budapest Hotel".