• Informacje na temat:

  wywiad z sebastianem karpiel bułecką

Artykuły na temat: wywiad z sebastianem karpiel bułecką
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Przed ważną decyzją!

  To już pewne. W życiu Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.) i Pauliny Krupińskiej (31 l.) szykuje się wielka rewolucja...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • Ciężkie chwile w życiu Sebastiana Karpiela-Bułecki (40 l.) - we wtorek 24 stycznia zmarł jego tata ​Bolesław Karpiel-Bułecka. Miał 89 lat.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Ta sprawa podzieliła małżonków

  Paulinie Krupińskiej (31 l.) w nowym show TVP nie będzie towarzyszył Sebastian-Karpiel-Bułecka (42 l.). Kto zajmie jego miejsce?

 • Górale i Czarna Afryka

  Na drugiej płycie "Na siedem" grupa Zakopower odeszła od typowego góralskiego folkloru. - Ja bym ją już sklasyfikował jako world music - mówi INTERIA.PL Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zakopiańskiej ekipy.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka wzruszająco o dzieciach. Piękne słowa!

  Niedawno Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) i Paulina Krupińska po raz drugi zostali rodzicami. Oboje nie posiadają się ze szczęścia. W jednym z wywiadów muzyk opowiadał, jak czuje się w roli ojca.

 • Zakopower bez schizofrenii

  Lider zespołu Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z INTERIA.PL porównuje muzykę z architekturą.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka chciałby mieć więcej dzieci!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) niedawno po raz pierwszy został ojcem, ale już wie, że chciałby doczekać się kolejnego potomka. W jednym z wywiadów wspomniał, że pragnie mieć więcej dzieci.

 • Zakopower symfonicznie

  Grupa Zakopower to trzeci wykonawca, który weźmie udział w koncercie z cyklu "Filharmonia nie Gryzie". Podczas występu w Kaliszu na scenie zespołowi towarzyszyć będzie m.in. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej.

Wideo na temat: wywiad z sebastianem karpiel bułecką
 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...

 • Trzy

  Simon i Hanna są parą od 20 lat. Mieszkają w Berlinie. Są atrakcyjni, modni, dojrzali, bezdzietni i mocno stąpający po ziemi. Romanse, pragnienie posiadania dzieci, wspólne mieszkanie, ucieczki i powroty: to wszystko już było. Kochają się i świetnie rozumieją, ich życie wypełnione jest działaniem, a jednak oboje czują pustkę. Kiedy spoglądają w przyszłość, widzą tylko niepewne jutro, te same czynności, te same twarze. Ten stan trwa do dnia, w którym oboje, nie wiedząc o swoich czynach,...