• Informacje na temat:

  wywiady weroniki

Artykuły na temat: wywiady weroniki
 • Były partner Weroniki Rosati udzielił zaskakującego wywiadu

  Robert Śmigielski postanowił udzielić wywiadu agencji Newseria Lifestyle. Ortopeda nie wypowiedział się jednak na temat byłej partnerki Weroniki Rosati, a... zdrowego odżywiania.

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała.

 • Nagrali, jak Weronika Rosati i Śmigielski kłócą się na korytarzu! Ale awantura!

  Rozstanie Weroniki i ortopedy rozgrzewa media do czerwoności od kilku miesięcy. Szczere wywiady aktorki przyczyniły się do tego, że o ich domowych sekretach dowiedzieli się wszyscy.  Rosati oskarżyła lekarza m.in. o przemoc psychiczną i fizyczną. W sądzie spotkali się jednak w innej sprawie.  Aktorka wyjechała bowiem do Stanów z ich półtoraroczną córeczką. W tamtejszym sądzie wystąpiła o zakaz...

 • Weronika Książkiewicz uczy się włoskiego do roli w filmie

  Weronika Książkiewicz ("Mała Moskwa", "Dzień dobry, kocham cię", "Na krawędzi") pracuje nad nowym projektem filmowym. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że jest to dla niej duże wyzwanie. Do nowej roli zaczęła się intensywnie uczyć języka włoskiego.

 • Weronika Rosati stanie się ikoną samotnych matek?

  Weronika Rosati (35 l.) chce stać się głosem innych samotnych kobiet. Nie brak jednak krytycznych słów pod jej adresem.

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Weronika Rosati zakochana. Wiadomo, kim jest jej nowy partner

  ...w sądzie starają się uregulować kwestie związane z władzą rodzicielską. Sprawie towarzyszą niemałe emocje.  Tymczasem okazuje się, że miłosna porażka nie zniechęciła Weroniki. Po jakimś czasie znów...

 • Weronika Rosati wygrała proces ws. książki Andrzeja Żuławskiego

  Reżyser Andrzej Żuławski i wydawca jego książki pt. "Nocnik" mają przeprosić aktorkę Weronikę Rosati i zapłacić jej 100 tys. zł zadośćuczynienia za możliwość identyfikowania fikcyjnej bohaterki książki z powódką oraz przypisanie jej "cech obraźliwych i fałszywych".

 • Weronika Rosati nie wytrzymała! Tym pogrąży Roberta Śmigielskiego?

  Wygląda na to, że konflikt między rodzicami małej Eli zaostrza się. Po tym, jak do sieci wyciekły fotki Roberta Śmigielskiego (53 l.) zrobione w pobliżu mieszkania Weroniki Rosati (35 l.), aktorka opublikowała obszerny wpis z dokumentacją.

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

Zdjęcia na temat: wywiady weroniki
Wideo na temat: wywiady weroniki
 • Były partner Weroniki Rosati udzielił zaskakującego wywiadu

  Robert Śmigielski postanowił udzielił wywiadu agencji Newseria Lifestyle. Ortopeda nie wypowiedział się jednak na temat byłej partnerki Weroniki Rosati, a... zdrowego odżywiania.

 • Weronika Rosati udziela wywiadu na ulicy. Bez makijażu

  Weronika Rosati zdradziła kulisy pracy z Nicolasem Cage'em nad filmem "USS Indianapolis: Men of Courage". Jej zdaniem aktor na planie jest bardzo spokojny, skupiony. "Uważam, że jest to najlepsza rola Nicolasa Cage'a" - podkreśla Rosati. W wywiadzie dementuje również informację, że na co dzień mieszka w Ameryce. "To nieprawda" - mówi. To pierwsza sytuacja, kiedy aktorka udziela wywiadu nie tylko na ulicy, ale i bez makijażu. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Julia Wieniawa bała się Weroniki Rosati z Hollywood!

  Julia Wieniawa (20 l.) podczas ostatniego wywiadu zdradziła nam jaką przyjaciółką jest Weronika Rosati (35 l.). Między aktorkami nie zawsze było tak kolorowo, jak teraz.