• Informacje na temat:

  wzór nowojorskiej

Artykuły na temat: wzór nowojorskiej
 • „Plotkara”: Elita powraca na ścieżki zła i... na DVD

  ...„Plotkara” to jedna z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Opowieść o barwnym życiu bogatej nowojorskiej młodzieży stała się kulturowym fenomenem, który podbił serca widzów praktycznie na całym świecie. Wydanie DVD piątego sezonu kultowego serialu zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 15 listopada.

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • HBO GO: Nowości i zapowiedzi. Wrzesień 2018

  Jakie seriale fabularne zobaczymy we wrześniu w serwisie HBO GO?

 • Talent, arogancja i urok osobisty

  Genialny aktor. Działa jak narkotyk! Andrzej Chyra przyznaje, że zawsze fascynowały go postaci straceńców i romantycznych łobuzów. Jego wzorem przez wiele lat był zaś Lee Marvin z filmu "Kasia Ballou".

 • Orlando Cruz (32 l.), pierwszy w historii pięściarz, który przyznał się do orientacji homoseksualnej, poślubił swojego wieloletniego partnera José Manuela Colóna.

 • Ona będzie gwiazdą 2009 roku!

  Eksperci są niemal jednomyślni - rok 2009 w muzyce popowej będzie należał do nowojorskiej wokalistki ukrywającej się pod pseudonimem Lady GaGa.

 • Lopez była bezdomna

  Jennifer Lopez (43 l.), zanim doszła do wielkich pieniędzy, była... bezdomna - jako nastolatka pomieszkiwała w sali prób, gdzie za dnia uczyła się tańczyć.

 • Bob Dylan: Wywiad dla Martina Scorsese

  Bob Dylan udzieli telewizyjnego wywiadu słynnemu amerykańskiemu reżyserowi Martinowi Scorsese. Rozmowa będzie częścią przygotowywanego przez BBC filmu dokumentalnego o karierze Roberta Allena Zimmermana, bo tak naprawdę nazywa się artysta, który jest wzorem dla wielu wykonawców reprezentujących rożne style muzyczne.

 • Serialowa jesień w Stanach

  ...spotkaniem , czeka nas (na wzór "Chirurgów") ślub. Tym razem Pete i Violet. Stacja: ABC. "Mentalista", sezon trzeci. "Teoria wielkiego podrywu", sezon czwarty. Dalsze miłosne przygody Leonarda(...), której trzy pokolenia wybrały służbę w mundurach nowojorskiej policji. Stacja: CBS. "Outlaw", premiera. Jimmy Smiths w roli prawnika, który rzuca sąd najwyższy, by prowadzić własną kancelarię...

 • Bond, woskowy James Bond

  Tuż przed amerykańską premierą nowego filmu o Jamesie Bondzie, w nowojorskim muzeum Madame Tussauds stanęła w czwartek woskowa podobizna odtwórcy głównej roli Daniela Craiga.

Wideo na temat: wzór nowojorskiej
 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...

 • Niewierni

  Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia...

 • Koniec czasu. Wszystko zaczyna się teraz

  Twórcą tego filmu jest wizjoner, którego adekwatniej byłoby nazwać kompozytorem obrazu i dźwięku. Peter Mettler z kamerą przemierza świat, aby zbadać ludzkie koncepcje czasu. Jego film jest urzekającym połączeniem filmu dokumentalnego i spekulacji filozoficznej, poszerzającej ludzkie horyzonty. W drodze poprzez świat i czas reżyser odnajduje niesamowite połączenia pomiędzy pozornie oddalonymi od siebie rzeczami: wzory malowideł w świątyni buddyjskiej przypominają kolorowy układ kręgów w...