• Informacje na temat:

  wzór rynku

Artykuły na temat: wzór rynku
 • "Wspaniałe stulecie": "Harem Sulejmana" niedługo na rynku

  ...13 kwietnia na polskim rynku ukaże się bestselerowa powieść Colina Falconera "Harem Sulejmana". Jest to opowieść o świecie Sulejmana Wspaniałego i jego haremu, który znamy z cieszącego się gigantyczną popularnością serialu Wspaniałe stulecie. Tylko w ŚwiecieSeriali.pl możecie zapoznać się z obszernym fragmentem powieści - jeszcze przed premierą!

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  Evita Urbanikova napisała książkę "Wszystko albo nic", która 13 marca ukaże się na polskim rynku. Paweł Deląg, czyli profesor Wiktor Jeleński z "Przyjaciółek", gra jednego z bohaterów w filmie, który jest jej ekranizacją. Ona jest pisarką od romansów, w nim kochają się niemal wszystkie kobiety. O miłości wiedzą pewnie wszystko...

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

 • Jerzy Trela i Bożena Stachura: Łączy ich niezwykła relacja!

  ...miesiące temu pożegnał ukochaną żonę Georgettę.  Byli razem 50 lat, a ich małżeństwo stanowiło wzór do naśladowania. Poznali się jeszcze w liceum plastycznym. Żona oryginalne imię miała po swojej(...) Gałczyńskiego.  Była to też okazja do wspólnych spacerów po Rynku Głównym i długich rozmów.

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Wojciechowska i Kossakowski jednak razem! Wygadała się Gośka Rozenek!

  ...całują się na dworcu.  Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać inna gwiazda TVN. Okazuje się bowiem, że Martyna i Przemek podobno dostali od Edwarda Miszczaka propozycję wspólnego programu. Coś na wzór(...)' utwierdził TVN w tym przekonaniu. Cieszę się, że zapoczątkowaliśmy nowy trend. Martyna i Przemek są od lat w show-biznesie, mają mocno ugruntowaną pozycję na rynku telewizyjnym i podróżniczym. Ich...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Janina Paradowska nie żyje! Jej nagła śmierć jest ogromnym szokiem!

  ...na rynku wydawniczym ukazała się jej książka "A chciałam być aktorką".  Smutny dzień dla polskiego dziennikarstwa...

 • Wzór na wysoką oglądalność

  Z trzech seriali kryminalnych, emitowanych na antenie telewizji Polsat, największą oglądalnością cieszy się "Wzór".