• Informacje na temat:

  wzrost jurorów

Artykuły na temat: wzrost jurorów
 • Badach przesadził z żądaniami?!

  Kuba Badach, mąż Oli Kwaśniewskiej, miał być jednym z jurorów w show "The Voice of Poland". Niestety, zażądał podobno zbyt wysokiego honorarium.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Ada Szulc ostro o Wojewódzkim!

  ...wzrost popularności. Ja nie byłam do końca na to przygotowana. Kończy się program, gasną światła, jest twarde zderzenie z rzeczywistością. (...) Byłam naiwna, bo wydawało mi się, że te propozycje, które(...) również ze strony jurorów, którzy tak się nią zachwycali, nie otrzymała zbyt wielkiej pomocy. Największy żal ma do swojego mentora, Kuby Wojewódzkiego. "[Wojewódzki] polecił mi menadżerkę, która jest...

 • Nowy "Idol": Pięciu jurorów!

  Spore zmiany szykują się w trzeciej edycji popularnego telewizyjnego programu "Idol". W powiększonym do pięciu osób jury nie znalazło się miejsce dla najbardziej surowego jurora, Kuby Wojewódzkiego, a zastąpili go Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop. Robert Leszczyński ostatecznie pozostał w programie. Zmieni się również zapewne oprawa muzyczna, gdyż zabraknie Adama Sztaby i jego zespołu.

 • ...kosztują od 500 do 1100 złotych, pochodzą z oficjalnych kolekcji dostępnych dla każdego i są jedynie wydłużane - prezydentowa ma 176 cm wzrostu. *** Na zdjęciu Agata Duda w garsonce za 790 złotych...

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

 • Zatańczy z innymi gwiazdami

  ...w "Kryminalnych", Magdy Basiak w "Odwróconych", Aleksandry Pysznej w "Ekipie", i Janeczki Jurewicz w "Bożej podszewce", jesienią tego roku najprawdopodobniej przeżyje ogromny wzrost zainteresowania mediów swoją(...)" - od razu zdobyć uznanie widzów i jurorów. Czy tak się stanie? Z odpowiedzią na to pytanie musimy poczekać do pierwszej niedzieli września, bo właśnie wtedy ruszy XIII edycja "Tańca".

 • "Must Be The Music" liderem, "Bitwa" prawie dogoniła "X Factor"

  W muzycznych show zaczęły się etapy, w których grono uczestników znacznie się zmniejsza. Liderem oglądalności pozostaje "Must Be The Music", który powrócił po przerwie świątecznej.

 • Zostanie szalejącym reporterem?

  ...zasiądą tym razem w fotelach zarezerwowanych dla jurorów i czy gospodynią programu zostanie - jak plotkuje się od kilku tygodni - żona Piotra Adamczyka, czyli Andrzeja Zawadzkiego z "Przepisu na życie(...) ze sztandarowych twarzy stacji i jego udział w "The Voice of Poland" z całą pewnością przyczyniłby się do wzrostu popularności tego programu. Gdyby sprawdziły się doniesienia prasowe o nowym zadaniu...

 • Rośnie widownia "Tańca z Gwiazdami"

  Ponad 3 mln 700 tys. widzów oglądało zmagania 10 pozostałych w programie par na parkiecie show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".