• Informacje na temat:

  wzrost mężczyzn gwiazd

Artykuły na temat: wzrost mężczyzn gwiazd
 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • "O mnie się nie martw": Narodziny nowej gwiazdy

  ...wzrostu) i przystojnym blondynem o ujmującym uśmiechu, ma - jak żartuje - nieźle poukładane w głowie, a w dodatku gra jedną z głównych ról w nowym serialu "O mnie się nie martw". Stefan Pawłowski po(...), co sprawia, że już dawno pogubił się w swoich celach i priorytetach. Stefan z kolei jest rozsądnym młodym mężczyzną doskonale wiedzącym, że aby osiągnąć sukces, trzeba ciężko pracować i wytrwale...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

  Mistrzostwa Świata oraz Mistrzostwo Europy w tańcach latynoamerykańskich, dwukrotnie sięgnęła też po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Polski Youth. Teraz ma zostać trenerką sław w "Tańcu z gwiazdami(...) nadwagę, fani zachwycają się jej świadomym podejściem do kariery. Choć Kaczorowska doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjęcie oferty jednego z pism dla mężczyzn i udział w śmiałej sesji zdjęciowej...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Marlene Jobert oskarżano o romans z prezydentem. Jak było naprawdę?

  Marlène Jobert (76 l.) nie mogła pochwalić się nogami „do nieba”. „Cała” miała 164 centymetry wzrostu. Nie kusiła biustem. Urodą też odbiegała od obowiązującego kanonu piękna – ognistoruda, nieduże oczy, ciało pokryte złotymi cętkami... Mimo to właśnie ją pokochała czołówka francuskich reżyserów, a widzowie za nią przepadali.

 • "Matrix" potrzebuje mężczyzn

  Ostatnie doniesienia z australijskiego planu zdjęciowego dwóch sequeli kultowego "Matrixa" podają, iż realizatorzy złożyli zapotrzebowanie na... co najmniej setkę rosłych Australijczyków. Poszukiwani są wyłącznie wysocy, dobrze zbudowani mężczyźni.

 • Tak wygląda życie Ewy Bem po śmierci córki. Mąż jest jej opoką!

  Choć cierpi po stracie córki, Ewa Bem (67 l.) robi wszystko, by wnuki widziały uśmiechniętą babcię. Gwiazda ma w ukochanym ogromne wsparcie.

 • Najbogatsze gwiazdy przed 30. Lista

  Brytyjska gazeta "The Sunday Times" opublikowała zestawienia najbogatszych młodych gwiazd muzyki pop na Wyspach Brytyjskich. Zestawienie zdominowały panie.