• Informacje na temat:

    wzrost w centymetrach polskich aktorów

Artykuły na temat: wzrost w centymetrach polskich aktorów
  • Wzrost polskich gwiazd

    Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

  • Wiktor Zborowski: Najwyższy aktor?

    Stawiał na sport. Na szczęście przeszkodziły... geny.

  • Jacek Braciak i Maja Hirsch: To była miłość na przekór wszystkim!

    Jacek Braciak (49 l.) i Maja Hirsch (40 l.) byli niecodzienną parą polskiego show-biznesu. Nie przeszkadzała im ani różnica wieku, ani wzrostu!

  • Will Ferrell na oscarowej scenie

    Aktor Will Ferrell ( "Czarownica" , "Melinda i Melinda" , "Zoolander" ) będzie jednym z wręczających w tym roku statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej - poinformował producent oscarowej gali Gil Cates. Uroczystość wręczenia Oscarów odbędzie się 5 marca.

  • Daleko mi do ideału

    Umięśniona sylwetka, 193 centymetry wzrostu, przenikliwe spojrzenie i uśmiech, na widok którego fankom miękną kolana. To właśnie one uważają ​Mikołaja Roznerskiego za polskiego Ryana Goslinga. Co on na to? Jak reaguje na komplementy i porównania?

  • Bill Nighy za duży dla Polańskiego?

    Bill Nighy ( "Underworld" , "To właśnie miłość" ), wybitny brytyjski aktor teatralny i filmowy, nie zagra jednego z głównych bohaterów obrazu "Oliver Twist". Reżyser Roman Polański ( "Chinatown" , "Pianista" ) uznał rzekomo, że mierzący 180 centymetrów wykonawca ma jak na jego gust zbyt duże gabaryty. Gwiazdor chciał wcielić się w postać przestępcy Fagina, przyuczającego małych chłopców do kieszonkowych kradzieży.

  • "Komisarz Alex": Maja Hirsch czasem musi grać na bosaka!

    Maja Hirsch, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako Wandę Gandecką w 6. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", jest... najwyższą polską aktorką. - Mało brakowało, by z powodu wzrostu nie przyjęto mnie do szkoły teatralnej - mówi.

  • Daniel Auteuil - francuski Al Pacino

    Rzadko zdarza się, by jakiś aktor - tak często jak obecnie Daniel Auteuil - pojawiał się na ekranach polskich kin. W ciągu dwóch tygodni na nasze ekrany trafiły dwa filmy z francuskim aktorem: "Ukryte" Michaela Haneke i "36" Oliviera Marchala. W sierpniu zaś mogliśmy podziwiać go w filmie Claude'a Berri "Jeden odchodzi, drugi zostaje" .

  • Podobają mu się dziewczyny z charakterem

    Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", coraz częściej spotyka się z opinią, że jest wśród polskich aktorów jednym z największych... ciach. Faktem jest, że podoba się większości kobiet. Wiemy, jakie kobiety podobają się jemu!

  • Rola życia Joanny Moro

    Urodziła się w 1984 roku na Litwie. W 2003 roku przyjechała do Polski skończyć studia. I już została. Teraz jako serialowa Anna German podbija cały świat.

Wideo na temat: wzrost w centymetrach polskich aktorów
  • Syberiada polska

    "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

  • Polskie gówno

    "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

  • Jeszcze nie wieczór

    Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...