• Informacje na temat:

  wzruszona madonna

Artykuły na temat: wzruszona madonna
 • Zobacz jak Madonna świętowała urodziny

  ...zdumieniu 90 gości zabrał głos Ritchie. "Madonna wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek. Jestem z niej ogromnie dumny i bardzo mocno ją kocham" - powiedział reżyser i tym samym rozproszył wszelkie plotki(...) się, że mogę go z wami dzielić" - powiedziała wzruszona gwiazda w trakcie 40-minutowej przemowy. Po podziękowaniach, jakie wokalistka złożyła przyjaciołom i rodzinie, wszyscy zaczęli tańczyć przy...

 • Madonna pomaga dzieciom

  Koszulka noszona przez Madonnę w czasie jej trasy koncertowej "Drowned World Tour" została przekazana na aukcję, którą organizuje słynny londyński dom aukcyjny Chiristie's w poniedziałek, 22 października. Pod młotek pójdą również przedmioty należące do innych znakomitości show biznesu. Dochód z licytacji zasili organizację Cancer And Leukemia In Childhood, pomagającą dzieciom cierpiącym na białaczkę i choroby nowotworowe.

 • Madonna podbiła Londyn

  Ponad trzy tysiące fanów obejrzało pierwszy od siedmiu lat występ Madonny w Wielkiej Brytanii. Amerykańska wokalistka wystąpiła 28 listopada w londyńskiej sali Brixton Academy. Koncert transmitowano na żywo w Internecie, gdzie widziało go kilka milionów osób!

 • Madonnę, supergwiazdę muzyki pop, bardzo ucieszył pierścionek z diamentem, który podarował jej Guy Ritchie. Wokalistka podkreśla jednak, iż nie jest to pierścionek zaręczynowy i nie należy na jego podstawie wyciągać jakichkolwiek wniosków dotyczących ewentualnego ślubu sławnej pary.

 • "Przebój roku 2005": Wygrała Madonna!

  Znamy już laureatów wspólnego plebiscytu Radia RMF FM i portalu INTERIA.PL, mającego wyłonić "Przebój roku 2005"! Zdecydowanym zwycięzcą okazał się, dzięki waszym głosom, utwór "Hung Up!" Madonny. Miejsce drugie przypadło duetowi Krzysztof Kiljański i Kayah ("Prócz ciebie nic"), a trzecie zajął inny, dość nietypowy duet: rapera 2Paca i Eltona Johna ("Ghetto Gospel"). W plebiscycie wzięło udział ponad 80 tysięcy osób, wśród których rozlosowaliśmy cenne nagrody!

 • Michael Jackson zawiódł na całej linii

  W środę 15 listopada wieczorem, w sali Earl's Court zgromadziła się niezwykła - nawet jak na Londyn - plejada gwiazd. Mimo to 18. ceremonia rozdania World Music Awards zdominowana została przez jednego tylko artystę. Michael Jackson udowodnił jednak, że tytuł "króla muzyki pop" należy mu się wyłącznie za dawne zasługi. Imprezę z bliska oglądał wysłannik radia RMF FM.

Wideo na temat: wzruszona madonna
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.