• Informacje na temat:

  x factor 2 bo tutaj jest

Artykuły na temat: x factor 2 bo tutaj jest
 • Edyta Górniak nie może pogodzić się z porażką? Upokorzyła Szpaka!

  ...zwycięstwa, ale później nie potrafiła już robić dobrej miny do złej gry. W rozmowie z TVP dała Szpakowi do zrozumienia, kto tutaj jest prawdziwą gwiazdą! Na piosence Szpaka nie zostawiła suchej nitki(...) utwór "Lustra" i utwór Margaret i myślałam, że tutaj się rozstrzygnie ta bitwa. Nie spodziewałem się, z tym... jak on się nazywa... Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona" - wypaliła Edzia...

 • Na Wyspach bez zmian: "X Factor" i boysbandy

  Nie słabnie miłość Brytyjczyków do boysbandów i programu "The X Factor".

 • "X Factor", "Must Be The Music" i "The Voice of Poland" na start: Wszystko już było?

  W najbliższy weekend ruszają kolejne edycje popularnych muzycznych talent show, chociaż ich oglądalność regularnie spada. Producenci programów tradycyjnie zapowiadają "objawienia polskiej sceny" oraz "mnóstwo wzruszeń i emocji". Uda się?

 • Michał Szpak debiutuje

  Po zakończeniu występów w "Tańcu z gwiazdami" Michał Szpak, finalista programu "X Factor", zajął się promowaniem swojej muzyki. Na 13 grudnia wyznaczono datę premiery debiutanckiego mini albumu "XI".

 • James Arthur: Odarty ze złudzeń (wywiad)

  26-letni brytyjski wokalista James Arthur, najnowszy idol nastolatek, zwycięzca wyspiarskiej edycji programu "The X Factor", w brutalnie szczerej rozmowie z INTERIA.PL odsłania brudne kulisy show-biznesu.

 • Andrzej Piaseczny powraca do czołówki polskiej listy

  W wyniku promocji w sieci sklepów Empik album Andrzeja Piasecznego "Na przekór naszym czasom live" wrócił na polską listę bestsellerów płytowych i to od razu na 2. miejsce.

 • Katy Perry prosto na szczyt!

  Album "Teenage Dream" Katy Perry debiutuje na 1. miejscu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych. Amerykanka potwierdza więc status czołowej obecnie wokalistki pop.

 • Take That: Podwójny hat trick

  Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie spodziewał się, że reaktywacja brytyjskiego boysbandu Take That, i to bez słynnego Robbiego Williamsa w składzie, zainteresuje kogokolwiek poza kilkunastoma tysiącami najwierniejszych fanek chłopaków. Rzeczywistość przerosła jednak wszelkie prognozy, a Take That to obecnie najpopularniejsza grupa na Wyspach Brytyjskich.

 • Gnarls Barkley mają dublet

  Dzięki utrzymaniu piąty tydzień z rzędu pierwszego miejsca na brytyjskiej liście przebojów przez piosenkę "Crazy", duet Gnarls Barkley zaliczył dublet. Na pierwszym miejscu bestsellerów płytowych - zgodnie z oczekiwaniami - zadebiutował bowiem album duetu "St. Elsewhere".

 • "Mam talent" zaczyna nudzić?

  Na dwa odcinki przed końcem oceniamy czwartą odsłonę "Mam talent", najpopularniejszego telewizyjnego konkursu talentów i zastanawiamy się, czy program wciąż trzyma w napięciu i budzi emocje.