• Informacje na temat:

  x factor 24 marzec

Artykuły na temat: x factor 24 marzec
 • "X Factor": Maja Hyży... za stara?

  Zobacz przedpremierowo występ rewelacyjnej Mai Hyży w kolejnym etapie programu "X Factor".

 • Jarosław Kuźniar odchodzi z "X Factor"

  Jak poinformował TVN, Jarosław Kuźniar nie będzie prowadził trzeciej edycji programu "X Factor".

 • "X Factor": Taniec radości Ewy Farnej

  Za nami kolejny odcinek czwartej edycji tvn-owskiego konkursu wokalnych talentów.

 • Druga szansa Kuźniara

  Gdybyśmy mieli wskazać najsłabsze ogniwa pierwszej edycji programu "X Factor", to jednym z nich byłby prowadzący - Jarosław Kuźniar.

 • Metalmania: Kolejne gwiazdy

  Entombed, Zyklon, My Dying Bride i Blaze to kolejne gwiazdy XXI edycji festiwalu Metalmania. Największa heavymetalowa impreza w Europie Środkowej odbędzie się 24 marca 2007 roku w katowickim "Spodku".

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

 • Blaze mówi, że żyje

  Blaze Bayley, były wokalista Iron Maiden i lider swojej formacji Blaze, nie może się już doczekać spotkania z polskimi fanami, najtwardszą i najgłośniejszą publiką. Dojdzie do niego już 24 marca w Katowicach, na XXI edycji Metalmanii.

 • "Pasja i moc"

  Blaze Bayley w latach 1994-99 był głosem legendarnej grupy Iron Maiden i nagrał z nią dwa albumy: "The X Factor" (1995) oraz "Virtual XI" (1998). I głównie te dokonania Bayley'a zapisały się w świadomości fanów heavy metalu. A przecież wokalista ten udzielał się także w kapeli Wolfsbane, a ostatnie lata poświęcił zespołowi Blaze. Niedawno Bayley podjął decyzję o związaniu się z nowym menedżmentem

 • Metallica: 25 lat "Master Of Puppets"

  Zdaniem wielu, to nie tylko najlepsza płyta Metalliki, ale też metalowy album wszech czasów. Dokładnie 25 lat temu, 3 marca 1986 roku, do sprzedaży trafił "Master Of Puppets".

 • James Arthur: Odarty ze złudzeń (wywiad)

  26-letni brytyjski wokalista James Arthur, najnowszy idol nastolatek, zwycięzca wyspiarskiej edycji programu "The X Factor", w brutalnie szczerej rozmowie z INTERIA.PL odsłania brudne kulisy show-biznesu.

Wideo na temat: x factor 24 marzec
 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Szkoła Babel

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin… Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości. Francuska szkoła staje się prawdziwą wielokulturową areną. Nastolatki pokazane w filmie przechodzą to samo, co każde dziecko w ich wieku, a zatem fizyczne zmiany...