• Informacje na temat:

  x-factor britney

Artykuły na temat: x-factor britney
 • Britney Spears gwiazdą serialu?

  Britney Spears zasmakowała w telewizji. Jurorka amerykańskiej edycji muzycznego show "X Factor" nie zamierza żegnać się z małym ekranem. Wręcz przeciwnie, chce wrócić do aktorstwa komediowego(...) stacja nie chce ryzykować powierzenia piosenkarce tak wymagającego zadania. 31-letnia Britney ma spore doświadczenie na planie produkcji telewizyjnych. Jako dziecko występowała w programie "Klub...

 • "X Factor": Britney Spears zawiodła na całej linii

  Simon Cowell, juror i twórca programu "X Factor" ujawnił prawdziwe przyczyny odejścia Britney Spears z panelu jurorskiego.

 • Ślub Britney zawisł na włosku!

  Ślub Britney Spears (30 l.) z Jasonem Trawickiem (40 l.), jej menadżerem i opiekunem prawnym, wisi na włosku. Piosenkarka kłóci się z nim, odkąd dotknęła ją fala krytyki za kiepski występ w jury programie "X-Factor". Chociaż lekarze zalecali Spears przerwę w pracy i psychoterapię, artystka nie rezygnuje z jurorowania. Nie może się wycofać, bo kosztowałoby to ją utratę dwudziestu milionów...

 • "X Factor": Trudny moment Britney Spears

  Britney Spears musiała powiedzieć "nie" swojemu byłemu współpracownikowi. Ten rozpłakał się po surowym werdykcie.

 • Carey zarobi w "Idolu" 18 mln dolarów

  ...się także Britney Spears w show "X Factor". Z kolei Christina Aguilera w kolejnej edycji programu "The Voice".

 • Wygórowane wymagania jurorki "X Factor"?

  Pieczony kurczak, kreacje od topowych projektantów i kwiaty magnolii - to część żądań Britney Spears, nowej jurorki amerykańskiej edycji "X Factor".

 • Woskowa Rihanna

  Woskowa Rihanna zajęła miejsce w strefie "Music Zone" obok podobizn Britney Spears, Kylie Minogue, Lady Gagi i Amy Winehouse. Rihanna słynie ze skąpych strojów i tego, że lubi eksponować atuty(...) edycji programu "X-Factor". "Jesteśmy szczęśliwi, że możemy powitać Rihannę w londyńskim Muzeum Madame Tussaud. Wprowadzenie jej figury zbiega się w czasie z trasą koncertową po Wielkiej Brytanii, którą...

 • "X Factor": Britney Spears miała atak paniki!

  Britney Spears wyznała, że nie mogła opanować nerwów podczas pierwszego dnia kręcenia amerykańskiej wersji programu "The X Factor".

 • 19-latka jurorką w "X Factor"?

  Młoda piosenkarka i aktorka Demi Lovato ma zostać drugą obok Britney Spears jurorką w amerykańskiej edycji "X Factor".

 • Wielka gwiazda w "The X Factor"

  Britney Spears zostanie jurorką w amerykańskiej edycji telewizyjnego konkursu talentów "The X Factor" - donoszą tamtejsze media.

Wideo na temat: x-factor britney
 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...