• Informacje na temat:

  x factor by my baby

Artykuły na temat: x factor by my baby
 • O'reggano, "Mam talent" i "Stare baby"

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Stare baby" formacji O'reggano, której liderem jest Kuba Nycz - uczestnik IV edycji programu "Mam talent" (wcześniej świetnie wypadł również na castingu do "X Factor").

 • "X Factor": Zemsta odrzuconego uczestnika

  Odrzucony przez jurorów uczestnik amerykańskiej edycji program "X Factor" postanowił zemścić się na zasiadającej za stołem sędziowskim Britney Spears.

 • "X Factor": Britney poprowadzi 13-latkę do zwycięstwa?

  Uznawana za zdecydowaną faworytkę drugiej edycji amerykańskiego "X Factor" 13-letnia Carly Rose Sonenclar do kolejnych odcinków przygotowuje się pod okiem Britney Spears. Zobaczcie, jak wypadła pierwsza odsłona tej współpracy.

 • Morze łez w "X Factor"

  Natężenie emocji zaczyna przekraczać wszelkie normy - w drugim odcinku "X Factora" łzy wzruszenia ocierali jurorzy, uczestnicy, dziewczyny wykonawców, rodziny, publiczność...

 • Zobaczył Britney i się popłakał

  Na planie zdjęciowym amerykańskiej wersji "X Factor" doszło do kolejnej intrygującej sytuacji. Tym razem jeden z uczestników nie mógł powstrzymać łez wzruszenia na widok Britney Spears.

 • Czwarty tydzień dla Band Aid 20

  Już po raz czwarty tydzień z rzędu na szczycie brytyjskiej listy przebojów znajduje się kompozycja "Do They Know It's Christmas?" Band Aid 20. Tym razem jej głównym konkurentem był laureat programu "The X Factor", Stevie Brookstein.

 • Michał Szpak debiutuje

  Po zakończeniu występów w "Tańcu z gwiazdami" Michał Szpak, finalista programu "X Factor", zajął się promowaniem swojej muzyki. Na 13 grudnia wyznaczono datę premiery debiutanckiego mini albumu "XI".

 • Show-biznes bez cenzury. Fragment książki!

  Dlaczego nie warto inwestować w girlsbandy, jak bardzo nienawidzili się członkowie Led Zeppelin i jak ustawiany jest brytyjski "X Factor". Tylko u nas obszerne fragmenty książki "Pop Babylon" Imogen Edwards-Jones!

 • Geri kpi ze Spice Girls

  W najnowszym teledysku Geri Halliwell naśmiewa się ze swoich byłych koleżanek ze Spice Girls. Wideoklip do piosenki "Ride It" już został bezlitośnie skrytykowany.

 • Tak śpiewała mała Britney Spears

  2 grudnia amerykańska gwiazda pop Britney Spears skończyła 31 lat.

Wideo na temat: x factor by my baby
 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Baby Love

  Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną? Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe'a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni? "Baby love" to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają...

 • Wrogowie publiczni

  Historia opowiada jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie. Żaden inny filmowiec nie potrafi poddać analizie psychiki ludzi znajdujących się w ekstremalnych sytuacjach z taką logiką jak robi to MICHAEL MANN, który już od 30 lat pozostaje jednym z...