• Informacje na temat:

  x factor edyta gorniak

Artykuły na temat: x factor edyta gorniak
 • Edyta Górniak nie może pogodzić się z porażką? Upokorzyła Szpaka!

  Edyta Górniak (44 l.) nie zostawiła suchej nitki na piosence Michała Szpaka, z którym przegrała w preselekcjach do Eurowizji! Myślała, że zwycięstwo ma w kieszeni?

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Edyta Górniak namawia Tatianę Okupnik do zajścia w ciążę!?

  Edyta Górniak (42 l.) i Tatiana Okupnik (36 l.) od jakiegoś czasu się przyjaźnią. Ponoć diwa daje swojej młodszej koleżance życiowe rady!

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Edyta Górniak o Mai Sablewskiej: Baran jeden

  ...moje pieniądze!". Edyta z kolei insynuowała, że Sablewska przedkładała swoje prywatne projekty nad karierę klientek i wygryzła ją z "X Factora". Maja chyba jednak ma krótką pamięć, bo właśnie(...) w 'X Factor' jako menedżer, to było wielkie halo i Polska nie była przygotowana na coś takiego. Przykro mi strasznie, że coś takiego wychodzi na światło dzienne" - stwierdziła. Pytana, czy w branży...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Zrezygnowała z Górniak dla "X-Factor"?

  Edyta Górniak podobno nie mogła pogodzić się z faktem, że jej menedżerka zostanie jurorką TVN-owskiego show. Postawiła jej ultimatum, a Sablewska wybrała lepszą, jej zdaniem, opcję.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Górniak rozstała się z Mają

  Edyta Górniak zakończyła współpracę ze swoją menedżerką Mają Sablewską. Powodem był, prawdopodobnie, udział w programie "X-Factor".

 • Rozchwytywana Edyta Górniak

  Edyta Górniak ma propozycję wzięcia udziału w "Bitwie na głosy" i zasiadania w jury "X Factor". Który z programów wybierze gwiazda?

Wideo na temat: x factor edyta gorniak
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...