• Informacje na temat:

  x factor jury

Artykuły na temat: x factor jury
Zdjęcia na temat: x factor jury
Wideo na temat: x factor jury
 • Czesław: Jestem komercyjny

  Czesław Mozil o zarzutach, jakoby przez udział w programie "X-Factor" "sprzedał się". Fani muzyka, którzy znali go jeszcze z czasów Tesco Value, byli bardzo rozczarowani wiadomością, że ich idol zasiądzie w jury w tak komencyjnego show.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

Dyskusje na temat: x factor jury
 • Re: Teraz będzie w jury?

  Nie tylko nie onna ODPADA jezeli ona bedzie nie bede ogladac X - FACTOR !!!!!!!

 • Re: Teraz będzie w jury?

  O nie! Tylko nie ta pseudo "góralka" z sącza..nie trawie takich zapatrzonych w siebie ludzi na wyrost..X FACTOR SŁABY, A Z NIĄ TO BĘDZIE JUŻ TOTALNA PORAŻKA. Czy Tobie ktokolwiek by sie spodobał, nie sądzę- chyba, że Tobie dano by propozycję zasiadnięcie w jury, o to co innego :)).

 • Re: Teraz będzie w jury?

  O nie! Tylko nie ta pseudo "góralka" z sącza..nie trawie takich zapatrzonych w siebie ludzi na wyrost..X FACTOR SŁABY, A Z NIĄ TO BĘDZIE JUŻ TOTALNA PORAŻKA.