• Informacje na temat:

  x factor led zeppelin

Artykuły na temat: x factor led zeppelin
 • Show-biznes bez cenzury. Fragment książki!

  Dlaczego nie warto inwestować w girlsbandy, jak bardzo nienawidzili się członkowie Led Zeppelin i jak ustawiany jest brytyjski "X Factor". Tylko u nas obszerne fragmenty książki "Pop Babylon" Imogen Edwards-Jones!

 • Jamie Afro rzuca na kolana!

  33-letni wokalista Jamie Archer, z powodu swojej fryzury zwany Jamie Afro, podbił serca publiczności brytyjskiego programu "The X Factor". Za sprawą brawurowo wykonanego utworu "Sex On Fire" Kings Of Leon stał się jednym z faworytów do wygranej!

 • Show-biznes od kulis: Kasa ponad wszystko

  Książka "Pop Babylon" przedstawia świat muzyki rozrywkowej, w którym bezwzględna walka o pieniądze przysłania jakiekolwiek ideały, a sukces mierzy się liczbą kaprysów, na jakie można sobie pozwolić.

 • Bezkonkurencyjna liderka

  Na globalnej liście bestsellerów płytowych, uwzględniającej okres od 12 do 18 listopada br., absolutnie bezkonkurencyjna okazała się gwiazda r'n'b Alicia Keys z albumem "As I Am". Amerykańska artystka z nakładem aż 876 tys. sprzedanych egzemplarzy - większość rozeszła się w Stanach Zjednoczonych - debiutuje tym samym na 1. miejscu tego zestawienia.