• Informacje na temat:

  x factor nowa jurorka

Artykuły na temat: x factor nowa jurorka
 • Natalia Siwiec jurorką "X Factor"?

  Magazyn "Gwiazdy" podaje, że to całkiem prawdopodobny scenariusz. Podobno producenci "X Factora" uznali, że najwyższa pora odświeżyć jego formułę. Nie chcieli jednak rezygnować z nowej twarzy trzeciej edycji, czyli Okupnik, która świetnie się sprawdziła w swojej roli. Ważne jest dla nich jedno: to musi być naprawdę gorące nazwisko. Kompetencje? Nieistotne! "Przy tak silnym składzie...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • Zrezygnowała z Górniak dla "X-Factor"?

  ..."X-Factor", w którym Maja ma oceniać przyszłe gwiazdy. "Nie jest tajemnicą, że na początku to Edyta miała zostać jurorem programu. Jednak konieczność nagrania w końcu nowej płyty zbytnio kolidowała z takimi(...) z dziennikiem znajomy pań. Pracownicy TVN nie mają wątpliwości, że Sablewska podjęła jedyną słuszną decyzję. Jak mówią, praca z Górniak nie jest gwarantem sukcesu - nawet nie wiadomo, czy jej nowa płyta (której...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Chora gwiazda wariuje z nudów

  Cheryl Cole po ciężkiej chorobie nie może się już podobno doczekać powrotu na plan brytyjskiego programu telewizyjnego "The X Factor".

 • "X Factor": Tatiana Okupnik jest zazdrosna o Ewę Farną?

  Czy nowa jurorka "X Factor" Ewa Farna zepchnęła w cień weterankę show Tatianę Okupnik?

 • Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się! "Wciąż mamy dla siebie wiele miłości"

  ...o uszanowanie naszej prywatności dopóki nie odnajdziemy naszych dróg" - czytamy na Twitterze Payne'a. Podobna wiadomość pojawiła się tez na koncie Cheryl. Gwiazdorska para spotykała się od 2016 roku, a poznała się sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki. Początkowo związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród...

 • Ewa Farna i Tatiana Okupnik nie lubią się?

  Tabloidy co jakiś czas donoszą o konflikcie jurorek telewizyjnego konkursu talentów "X Factor". A co na to same zainteresowane?

 • Ewa Farna zmieniła stylistkę! Wreszcie wygląda dobrze!?

  Ewa Farna (21 l.) najwyraźniej przejęła się słowami krytyki i zrezygnował z porad jej ostatniej stylistki. Efekty są już zauważalne!

 • "X Factor": Dziś wielki finał!

  W sobotę (31 maja) późnym wieczorem poznamy laureata czwartej edycji "X Factor".