• Informacje na temat:

  x-factor odcinek na żywo

Artykuły na temat: x-factor odcinek na żywo
 • Sablewska nie radzi sobie w "X-Factor"?

  Maja Sablewska podobno zupełnie nie nadaje się do pracy przed kamerą. Podczas nagrań do programu "X-Factor" menedżerka gwiazd nie radzi sobie ze stresem.

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Sablewska odegrała się na Kubie

  ..."Nawet manekin byłby lepszy od Mai" - tak Kuba Wojewódzki na antenie Eski Rock skomentował debiut Sablewskiej w "X Factor". Ta w końcu odpłaciła się koledze...

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Kuźniar: Przeraża mnie trochę ten świat

  Jarosław Kuźniar prowadzi muzyczne show X Factor. Jeszcze w kwietniu zobaczymy pierwsze odcinki na żywo. PAP Life rozmawia z dziennikarzem o programie oraz różnicy między światem informacji i show-biznesu...

 • "Mam talent": Wielki powrót Mateusza Guzowskiego

  Wyeliminowany z "X Factor" przez Czesława Mozila Mateusz Guzowski był bohaterem najnowszego odcinka programu "Mam talent" (4 października).

 • Barbara Kurdej-Szatan: Gra o wszystko!

  ...występ był przez aktorkę okupiony gigantycznym stresem.  Była presja na treningach, na próbie kamerowej, było też widać zdenerwowanie podczas występu na żywo.  "Emocje sięgnęły zenitu, pierwszy raz(...),wystąpiła m.in. w „X Factor”, ale teraz sytuacja jest nadzwyczajna. Na widowni kibicuje jej najwierniejszy widz: córeczka Hania.  7-letnia dziewczynka jest wielką fanką tanecznego show i bardzo cieszy się...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

 • "Bodo": Patricia Kazadi jest swoim największym krytykiem

  ...dużych formatów jak "You can dance" czy "X factor". Myślę, że przeszłam dużą szkołę, jeśli chodzi o prowadzenie. Bardzo to lubię i cieszę się, że mam okazję prowadzić programy związane z moimi pasjami. W czym czujesz się najlepiej? - Najlepiej czuję się na scenie, więc oczywiście są to koncerty albo programy na żywo. Oglądasz siebie na ekranie? - Koncerty oglądam. Natomiast, jeśli...

 • "Must Be The Music": Żenujące wybory jury?

  Wybór 18 półfinalistów ósmej edycji "Must Be The Music" wzbudził gorące dyskusje wśród widzów programu. Mocno dostało się jurorom, którzy odrzucili wcześniej wychwalanych przez siebie wykonawców.

Wideo na temat: x-factor odcinek na żywo
 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

 • X-Men Geneza: Wolverine

  Pierwszy z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów - tajemniczego Wolverine'a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. W roli głównej: Hugh Jackman ("Prestiż"). Reżyseria: Gavin Hood, twórca "Transferu" i wyróżnionego Oscarem filmu "Tsotsi".

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...