• Informacje na temat:

  x factor piosenka be my baby

Artykuły na temat: x factor piosenka be my baby
 • O'reggano, "Mam talent" i "Stare baby"

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Stare baby" formacji O'reggano, której liderem jest Kuba Nycz - uczestnik IV edycji programu "Mam talent" (wcześniej świetnie wypadł również na castingu do "X Factor").

 • Czwarty tydzień dla Band Aid 20

  Już po raz czwarty tydzień z rzędu na szczycie brytyjskiej listy przebojów znajduje się kompozycja "Do They Know It's Christmas?" Band Aid 20. Tym razem jej głównym konkurentem był laureat programu "The X Factor", Stevie Brookstein.

 • Walia, Argentyna i Dakota

  Stereophonics zadebiutowali w tym tygodniu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Piosenka "Dakota" promuje szósty album tria zatytułowany "Language Violence Sex Others?". Katastrofalnie natomiast wypadł Moby. Utwór "Lift Me Up" ledwie wszedł do pierwszej dwudziestki zestawienia.

 • Nowa Britney Spears przyciąga

  W sieci pojawił się nowy singel Britney Spears, zapowiadający jej siódmy studyjny album. "Hold It Against Me" zbiera już dobre opinie.

 • Leona Lewis na Święta: Zobacz teledysk "One More Sleep"

  "Christmas, With Love" - taki tytuł nosi wydana na początku grudnia świąteczna płyta Leony Lewis. Poniżej możecie zobaczyć promujący teledysk "One More Sleep".

 • Pierwszy raz Alicii Keys

  Amerykańska wokalistka soul, Alicia Keys, po raz pierwszy w karierze znalazła się na szczycie brytyjskiego zestawienia najpopularniejszych płyt.

 • Roztrzaskana sonda

  Michał Szpak "XI", Universal

 • Komedia na szczycie

  Najpopularniejszym singlem na Wyspach w tym tygodniu jest nowa wersja piosenki "(Is This The Way To) Amarillo" Tony'ego Christie. Z innych nowości warto wspomnieć o utworach Gwen Stefani i Basement Jaxx.

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

Wideo na temat: x factor piosenka be my baby
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.