• Informacje na temat:

  x factor wersja amerykanska

Artykuły na temat: x factor wersja amerykanska
 • Victoria ubierze amerykańskich Idoli?

  Cowellem, który zamierza wyprodukować amerykańską wersję programu "X Factor". Pozostaje kwestia otwarta, czy Victoria zgodzi się przyjąć taką propozycję. Jednak źródło bliskie gwieździe zapewnia, że to...

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

 • Słynny muzyk w "Idolu"?

  Aktualnie w jury "American Idol" znajdują się dwa wolne miejsca - brytyjski łowca talentów Simon Cowell zrezygnował z udziału w show, aby skoncentrować się na jego rodzimym odpowiedniku, programie "The X Factor", a popularna w USA prowadząca talk-show Ellen DeGeneres odeszła z niego po zaledwie jednej edycji. Według spekulacji w mediach posadę jurora w "Idolu" zaproponowano także takim gwiazdom...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • Jake Michaels: Śladami Mickeya Rourke

  ..." i "F2: Forensic Factor" emitowanych w kanadyjskiej i brytyjskiej telewizji. Wystąpiłem również w krótkometrażowym filmie "Patch Town", który był pokazywany na Festiwalu Filmowym w Cannes i otrzymał...

 • Kolejny skandal w amerykańskim "X Factor"

  Jurorzy amerykańskiej wersji programu "X Factor" wyszli z planu zdjęciowego w trakcie przesłuchań po tym, jak jeden z uczestników ignorował ich polecenia.

 • ​Gwiazdy po latach: "Bill Cosby Show"

  ...". W tym samym roku wystąpił u boku Kate Hudson i Matthew McConaughey w filmie "Nie wszystko złoto, co się świeci". Jest też utalentowany muzycznie - we własnej wytwórni płytowej Wonder Factory nagrywa(...) w telewizyjnych show ''Weakest Link'' oraz w ''Fear Factor''. Ostatnio można ją było oglądać w serialu ''House of Payne', gdzie wcieliła się w Mirandę.

 • Amerykański "X Factor" zdjęty z anteny!

  Klęska amerykańskiej edycji programu "X Factor". Telewizja Fox oficjalnie rezygnuje z tego formatu po trzech sezonach.

 • Spotka się z ojcem po 20 latach?

  ...wersji programu "The X Factor".

 • Amerykański "X Factor": Widzowie wybierali repertuar!

  W pierwszej amerykańskiej edycji programu "X Factor" zostało już tylko trzech uczestników. Finał, rozłożony na dwa odcinki, odbędzie się 21 i 22 grudnia.

Wideo na temat: x factor wersja amerykanska
 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Amerykańskie ciacho

  Seksowna komedia z najgorętszym "ciachem" Hollywood - Ashtonem Kutcherem ("Co się zdarzyło w Las Vegas", "Efekt motyla", "Zupełnie jak miłość") w roli głównej. Rozbrajająco przystojny Nikki (Ashton Kutcher) uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji - doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety,...

 • Wędrówki z dinozaurami 3D

  Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D.